Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Швидка доставка води в Одесі

доставка води в Одесі

Читаючи вода-безцінний подарунок природи, вона освіжать і втамовує спрагу, є незамінним джерелом здоров’я і життєвої сили людини: і дорослого, і дитини.

Для повноцінного і правильного функціонування організму людини, щодня треба вживати достатню кількість чистої води. Вона впливає на правильний обмін речовин, роботу клітин і загальне функціонування внутрішніх органів.

Доступний, простий і економічно вигідний варіант – це доставка води в Одесі. У місті велика кількість торгових марок, що пропонують свої послуги в сфері доставки води додому в Одесі. Як клієнт, ви можете вибрати для себе і своєї сім’ї або офісу найбільш відповідними, попередньо вивчивши ринок пропозицій в місті.

Якість – економити чи ні?

Частина людей вибирає для себе варіант очищення води за допомогою дорогої системи фільтрації, хтось їздить по воду до найближчого джерела, сподіваючись, що там вода чиста. Але в більшості випадків, після установки фильтрующе системи очищення води в домашніх умовах виявляється, що фільтри треба міняти досить часто і коштує це не дешево, а саме устаткування підлягає сервісному обслуговуванню. А «корисна» вода з цілющого джерела може кишіти бактеріями, вірусами і шкідливими мінералами. За якість води в таких джерелах ніхто не відповідає.

Бутильована вода ТМ Water Club, вироблена на власному виробництві, повністю відповідає і вітчизняним, і закордонним стандартам якості. Це також підтверджується регулярними експертизами проб води в СЕС і споживач завжди може з ними ознайомитися.

Компанія Water Club пропонує воду, яку можна пити щодня, готувати на ній їжу, використовувати для нагріву води з використання електрочайників та кавоварок, без утворення накипу на них. У цій воді ви не знайдете консервантів, смягчителей води або штучних добавок.

Без посередників

Компанія Water Club це підприємство повного циклу, без залучення посередників. Всі процеси виконуються самостійно, це дозволяє контролювати весь процес і нести відповідальність перед клієнтами за якість води, що постачається. А для клієнтів це також вигідно, немає необхідності переплачувати за послуги посередництва, вартість такої води буде нижче.

Автоматизована лінія

Процес очищення і розливу, знезараження тари здійснюється повністю автоматично, без ручного втручання. А це виключає потрапляння в очищену воду бактерій, вірусів і сторонніх часток.

Стандарти якості

Бутильована вода ТМ Water Club проводиться на обладнанні, яке відповідає високим європейським стандартам якості. У виробництві задіяно новітнє обладнання: високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Вода розливається в міцні балони з хімічно інертного пластика, які регулярно проходять санітарну обробку.

Терміни зберігання

Бутильована вода може зберігатися довгий час, без будь-якої шкоди для неї. Тому, при доставці води в офіс можна не турбуватися і замовити велику кількість бутлів води.

 

Принципи роботи ТМ Water Club по доставці води в Одесі

доставка води Одеса
Споживачі можуть зробити замовлення зв’язавшись безпосередньо з оператором або використовувати форму замовлення на сайті цілодобово. Роблячи замовлення клієнт отримує:

  • Чисту і смачну воду, знезаражену методом зворотного осмосу. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.
  • Власний автопарк гарантує безкоштовну доставку по місту та занос бутильованої води до квартири.
  • Суворе дотримання термінів доставки води.

Компанія ТМ Water Club по виробництву і реалізації бутильованої води доставить вчасно і в строк смачну і чисту воду в будь-який район Одеси. Почніть піклуватися про своє здоров’я з корисною звички пити «правильну» воду. Замовляйте доставка води в Одесі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...