Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

ТМ «Water Club» на варті здоров’я

доставка води додому

Значення води для здоров’я

Всім відомо, що наш організм потребує конкретну кількість рідини в добу. Фахівці і дієтологи наполягають, що під час спортивних тренувань, в жарку пору року організм втрачає швидко вологу і зневоднюється і наноситься шкоди організму. Недостатня кількість води згубно впливає на всі внутрішні органи нашого організму. У міжнародних звітах охорони здоров’я сказано, що близько вісімдесяти відсотків хвороб виникають через неналежне якості води. У нашому організмі до дев’яноста п’яти відсотків хімічних реакцій відбувається за участю води, це відноситься і до обмінних процесів, регулювання артеріального тиску. Від якості води залежить наше здоров’я і тривалість життя.

Якість води в навколишньому середовищі

На сьогоднішній день дуже важко знайти джерело води, який не був би схильний до забруднень. Цьому сприяють скидаються промисловими підприємствами стоки, отруєння хімікатами і добривами відкритих водойм, які використовуються в сільському господарстві – всі ці фактори роблять воду непридатною і небезпечною для пиття.
Є категорія людей, яка впевнена в безпеці і цілющі властивості вживання води з джерел і природних джерел. Але ці види джерел не перевіряє і не контролюються, тому не можна точно знати, чи не будуть наслідки в майбутньому від пиття цієї води. Чисту воду знайти сьогодні вкрай складно і дуже дорого.
Альтернативою для міських жителів в Одесі може стати доставка води додому. Бутильована вода безпечна, ідеально чиста, її можуть пити як дорослі, так і малеча.

Водний баланс і його значимість для людини

доставка води додому

Водний баланс людини налічує три види надходження рідини в організм:

  • Надходження води з пиття і їжі;
  • У процесі обміну речовин утворюється рідини;
  • Виділення води з організму.

При найменшому порушенні водного балансу це відразу ж відчувається людиною. Дуже важливо дотримуватися рівень вологи в організмі на оптимальному рівні. Втрата двох відсотків вологи від ваги тіла викликає спрагу, їли ця цифра сягає шести відсотків – це може викликати непритомність і галюцинацію.

Дотримання водного балансу в нормі це шлях до збереження молодості і довголіття. З віком в організмі змінюється відсоток водного балансу в меншу сторону. Якщо у віці ембріона місячного цей відсоток становить 97%, у новонародженого це 80%, то в організмі дорослої людини вже тільки 65% рідини в організмі, до пенсійного віку цей відсоток доходить до 57%.

У різних органах відсоток води також різний. Найбільше рідини знаходиться в крові, нирках, печінці і м’язах. У кістках і жирової тканини цей відсоток найменший.

Коли рідини в організмі понад норму – це теж не добре і може стати причиною підвищеного навантаження на серце і судини, нирки і травлення, починається підвищене потовиділення і загальна слабкість. З потом і сечею з організму виводяться так необхідні людині мікроелементи і солі.

Доставка води додому в Одесі і здоров’я забезпечено

Доставка води в офіс Одеса.

Бутильована вода Компані ТМ «Water Club» високо оцінена клієнтами, які купують нашу воду вже не один рік. Проблеми чистої води гостро стоять у багатьох країнах, включаючи і Україну. Тому доставка води додому досить популярна послуга з великою кількістю клієнтів по всій країні і в Одесі зокрема. Щоденне вживання чистої води – це надійний варіант збереження свого і сім’ї здоров’я, адже погана вода знижує якість життя. А наша бутильована вода збереже водний баланс в нормі, додасть бадьорості і продовжить життя.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...