Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вибір води на кожен день

Доставка води додому

Наш організм в середньому на сімдесят відсотків складається з води. Вже давно підраховано, що щодня потрібно пити до двох літрів води. Вода в житті людини відіграє дуже важливу роль, без неї організм не виживе. Але ще потрібно не забувати, що важливо не просто пити воду, а пити чисту і корисну воду.
Завжди мати вдома запас очищеної води допоможе доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club».
А видів води досить багато і не кожна несе користь для людини. У цій статті розглянемо, яку воду краще пити, щоб не нашкодити організму, а навпаки, зміцнити його і зробити здоровіше.

Яка вода буває

Сира вода з-під крана

В Одесі, як втім, і на території всієї України, проточну воду складно назвати придатною для пиття. Накип в чайнику і осад в посуді цьому доказ. Експертиза в лабораторії такий води покаже наявність в ній ще маси непотрібних елементів.
І що роблять багато, задумавшись “пити чи не пити” таку воду? Більшість людей почне її кип’ятити. Однак в такій воді немає вже нічого корисного, бактерії і солі металів нікуди не йдуть після стоградусной нагріву.

Кип’ятіння води

У момент кип’ятіння вода знезаражується, з неї випаровуються надлишкові солі і хлор, жорсткість знижується.
При кип’ятінні вода втрачає кисень, який дуже важливий для організму. Саме він притягує до себе корисні речовини, потім транспортуються в кров і клітини організму. Нестача кисню в воді не завдає шкоди, але втрачається користь від такої води.
Постійне вживання кип’яченої води буде вимивати з організму корисні солі і мінерали, не даючи нічого взамін.

Фільтрація води

Фільтрація води

Поговоримо про воду, яка фільтрується за допомогою домашніх фільтрів. Такі глечики коштують недорого, придбай їх можна в більшості магазинів. Основна вимога їх використання – міняти змінні картриджі в зазначений виробником термін.
Наскільки чистою стає вода після домашнього фільтра?
Такі фільтри непогано справляються з усуненням хлору, роблячи воду приємною за смаковими якостями, видаляється частина канцерогенів і частково забруднень. Але впорається з бактеріями фільтри не можуть, і вони, безперешкодно, потрапляють в “чисту” воду знову.

Артезіанська вода

Вода цієї категорії видобувається з артезіанських джерел. Великий вміст в ній хімічних елементів не завжди свідчить про її цілющі якості. Тільки лабораторні дослідження можуть виявити хімічний склад води, яких елементів міститься в допустимій нормі, а надлишок або наявність яких можуть стати причиною захворювань.
Власники приватних будинків або дач обладнають власну свердловину. Але найчастіше, така вода не перевіряється в лабораторіях на відповідність стандартам якості через дорожнечу досліджень. Якщо пити неперевірену воду, є ймовірність знаходження в ній солей і важких металів, це погано позначиться на нирках та інших внутрішніх органах.

Мінеральна вода

До даного типу води зараховують воду, в складі якої велике число різноманітних мікроелементів і солей. Зазвичай вода без запаху, для більшого ефекту пити її бажано прямо з самого джерела. Але при великій концентрації солей вживання такої води повинно бути обмежено.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Бутильована вода

Компанія-виробник ТМ «Water Club» пропонує своїм клієнтам натуральну і смачну воду, очищену методом зворотного осмосу на сучасному обладнанні. Завдяки такій системі очищення з води видаляються всі шкідливі речовини, включаючи віруси і бактерії. Після очищення вода збагачується необхідними для організму мікроелементів і мінералами.
Яку воду Ви виберете для себе, вирішувати Вам, але пам’ятайте, що вода бере участь у всіх процесах організму, і те, що ми п’ємо, відбивається на нашому здоров’ї і самопочуття.

Замовте послугу «Доставка води додому» і звичка пити чисту воду оселиться у вашому домі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...