Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вибираємо кулер з Компанією ТМ «Water Club»

кулер

Почавши пити бутильовану воду і користуючись для її розливу помпою, з часом завжди приходить розуміння, що кулер в цьому питанні набагато зручніше і практичніше.

Як правильно вибрати кулер? Спробуємо розібратися в цій статті.

Головне, що потрібно для себе прийняти, що дешевого і в той же час якісного кулера не існує. Якщо ви хочете купити обладнання і не думати через півроку, де і як його полагодити, вибирайте якісний товар.

Звичайно, на ринку обладнання з розливу бутильованої води можна знайти зовсім недорогий кулер, але розгляньте ближче його в деталях: наприклад, виробник може замість штока з полістиролу встановити з органічного скла, накопичувальний бак вставити з металу, який швидко почне іржавіти, використовувати найдешевший пластик для основних деталей. Адже, по суті, виробника електронного пристрою доводиться економити на якості, щоб продавати свій товар за низькою ціною.

Якщо Вам не хочеться пити воду із запахом гуми, витирати текти з краником і усувати інші неполадки, не доводьте економію до крайності. Як то кажуть «скупий платить двічі».

На що звернути увагу при виборі обладнання?

кулер

Про що «говорить» ціна пристрою:

Дешева:

Плюси – невисокі витрати на придбання, підходить для короткого терміну служби і оренди;
Мінуси – короткий термін працездатності, часті поломки, відсутність додаткових функцій, нецікавий дизайн, велика ймовірність, що погана якість пластмаси та гуми відіб’ється на якості і смаку води.

Дорога:

Плюси – оригінальний дизайн. Висока якість, багато додаткових функцій, велика працездатність і термін служби;
Мінуси – ціна багато в чому завищена через бренд. А чи не самого якості товару.

Співвідношення ціни та якості:

Плюси – наявність найнеобхідніших функцій, оптимальна продуктивність.
Мінуси – менша розмаїтість дизайнів.

Вибираємо тип пристрою:

Кулер для води:

Плюси – апарат доступний кожному, не залежить від наявності систем водопостачання в приміщенні, установка можливо в будь-якому мете, заміна тари не складає труднощів, часто безкоштовна доставка води;
Мінуси – витрати на покупку бутильованої води, на підприємствах з великим колективом необхідно приміщення для зберігання води і вчасно замовляти воду.

Пурифайер:

Плюси – невисока вартість води, вигідно встановлювати у великому колективі, використовується водопровідна вода, немає необхідності міняти важкі бутля;
Мінуси – робота апарату залежить від наявності водопровідної води в кранах, жорстке дотримання термінів для змінних фільтрів, саме обладнання коштує набагато дорожче кулера.

Водораздатчики:

Плюси – ті ж, що і у пурифайер, вартість менше через відсутність системи фільтрації;
Мінуси – залежність від систем водопостачання, для очищення води повинна бути зовнішня система фільтрації.

Якщо у Вас ще залишилися питання по типам пристроїв, Вам на них завжди готові відповісти фахівці Компанії ТМ «Water Club».

Кулер з доставкою води додому та в офіс

Доставка води у Одесі

Основним напрямком діяльності Компанії ТМ «Water Club» є забезпечення одеситів очищеної бутильованої водою, доставка здійснюється на будинок, в офіси і всілякі установи.
Доставка води додому дозволяє мати в квартирі або приватному будинку воду, яку можна пити без кип’ятіння, готувати на ній гарячі напої, а також всілякі страви. Пити воду можна і дорослим, і дітлахам.
Доставка води в офіс забезпечить доступ до води всьому колективу підприємства і їх клієнтам. Чиста вода на роботі – це підтримка імунітету, зміцнення корпоративного духу і прояв турботи керівництвом про своїх підлеглих.

Замовляйте доставку води з Компанією ТМ «Water Club» прямо зараз і насолоджуйтеся чистою водою вже завтра!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...