Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вибираємо «правильний» кулер для дому та офісу

кулер

Одним з головних плюсів в покупці або оренді кулера є його низька вартість в порівнянні з пурифайер, а також відсутність прихильності до водопровідної води. Кулер можна встановити в будь-якому приміщенні, квартирі, на дачі, де є працююча електрична розетка.

Кулер

кулер

Зупинивши вибір на користь кулера – не економте на обраній моделі, щоб не довелося ремонтувати апарат раніше терміну, а також не забувайте вчасно викликати майстра для проведення санітарної обробки. Співробітники Компанії ТМ «Water Club» мають великий досвід в підборі кольорів, а також проведенні профілактичної чищення і ремонті устаткування по розливу води.
Кулер повинен постійно бути в роботі, не можна залишати його в полурабочие стані.
Зберігати запечатані бутлі слід в темному прохолодному місці, без потрапляння на них прямих сонячних променів. Якщо раптом вода позеленіла або має сторонній смак – значить вам продали неякісну воду або бутель ні продезінфікований за стандартом.

Замовляючи бутильовану воду, потрібно бути впевненим в якості продукції, адже вживання погано очищеної води в кращому разі не нашкодить організму, в гіршому – стане причиною якого-небудь захворювання. Вибираючи нашу компанію, можете не сумніватися в її якості, вона підтверджується великою базою наших постійних клієнтів.

Пурифайер

Для повноцінного користування пурифайер потрібен постійний доступ до водопровідної води, регулярна заміна фільтрів, які будуть очищати воду і проведення санітарної обробки самого кулера.
Купуючи пурифайер потрібно бути готовим до великих витрат на саме обладнання дороге, а також витрат на змінні картриджі у фільтрах. Така плата за можливість мати практично свій міні завод на робочому місці. Ефективність пурифайер починається в разі витрачання щотижня від ста літрів води.

Водораздатчик

Це обладнання на сьогоднішній день ще не має широкого застосування. Являє собою кулер, який також використовує бутильовану воду, але лише з однією і єдиною функцією – подача води. кімнатної температури. Даний вид обладнання не зможе охолодити або нагрітий воду, але також не потребує електриці.
Як бачите, зовсім не складно розібратися в основних відмінностях обладнання для розливу води, щоб з’ясувати, що саме підійде саме для Вас. А якщо виникнуть додаткові питання, їх завжди можна задати нашим операторам, які поділяться своїм досвідом і підкажуть з вибором.

Кулери, які Ви можете придбати у нас, мають сучасний дизайн, володіють надійністю і розумною ціною.

Переваги роботи з ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Основна ціль

Мета в роботі Компанії ТМ «Water Club» простою, але дуже важлива: забезпечити своїх клієнтів чистої і високоякісною питною водою, яка буде сприяти збереження здоров’я і зміцнення імунітету.

Контроль і гарантія

З початку своєї діяльності ми дотримуємося таких принципів роботи:

  • Новітнє обладнання та передові технології для очищення води – Компанія ТМ «Water Club» очищає воду методом зворотного осмосу, що гарантує видалення з неї 99% всіх шкідливих елементів;
  • Автоматизована робота без участі людського фактора;
  • Відповідність продукції українськими та європейськими стандартами. Якість підтверджена сертифікатами, виданими санепідстанцією;
  • Завжди безкоштовна доставка води додому або в офіс, у зручний для клієнта час і місце.

 

Замовляйте нашу воду, і Ви залишитеся задоволені!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...