Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода з-під крана або доставка води в Одесі?

доставка води в Одесі

22 березня в календарі позначений як Всесвітній день води. Статистика в ООН каже, що на нашій планеті кожен десятий житель не має доступу до чистої води. У 2050 33% все джерела прісної води будуть забруднені стоками. Вже до 2025 року промисловість буде використовувати воду на 55% більше. Уже сьогодні сільське господарство використовує на 15-30% води більше, ніж дозволяють реальні запаси.

Якість прісної води

Більшість прісної води України за хімічним і бактеріального забруднення відноситься до IV і V класу якості, що розшифровується, як забруднена і брудна.

Причини забруднення:

 • викиди в воду погано очищених стічних вод від підприємств промислового і хімічного сектора;
 • забруднення води з поверхневим стоком від сільського господарства, добрив грунту;
  ерозія грунту на водозбірної площі;
 • сміттєзвалища з хімічними відходами і неорганічним сміттям (пластик і будматеріали).

Всі зазначені шкідливі фактори засмічують воду нафтопродуктами, фосфатами, пестицидами, солями важких металів та іншими хімічними сполуками. Доставка води додому Одеса допоможе вирішити питання чистої води в будинку.

Дністер – водопостачання Одеси

Найбільш брудним річками України названі Сіверський Донець, Західний Буг, Дністер, притоки і водосховища Дніпра.

У притоках Дністра: Тисмениці, спираючись, Лімниці, Бистриці Надворнянской- з’єднання міді перевищують норму в 41 разів, а марганцю в 29 разів.

А чи є чиста вода

Тому, незважаючи на те, що вода тече в крані, це ніяк не є гарантією її якості. Фахівці і вчені впевнені, що використання такої води для пиття і приготування їжі, навіть після її фільтрації на станції очистки, може в майбутньому нести наслідки для нервової системи і серцево-судинної системи. Є ризик розвитку хвороби шлунково-кишкового тракту.

В Україні майже не залишилося джерел води 1-ї категорії якості. Більшість водойм можна віднести до третього ступеня за рівнем забруднення.

І звичайно ж, рівень забруднення річок впливає на якість водопровідної води у нас вдома.

Як очищається вода

доставка води в Одесі

Спочатку вода освітлюється і чиститься від дрібних частинок глини, кремнію, алюмінію, заліза і мікроорганізмів. Вода відстоюється, фільтрується і проходить процес коагуляції.

Далі йде знезараження і знебарвлення води. Переважно знезараження відбувається за допомогою рідкого хлору, озону або хлорного вапна. Вапном вода пом’якшується, а для зменшення кількості заліза вода збагачується киснем. В останню чергу у води забирається неприємний смак і запах. Для цього використовують активоване вугілля, озон чи діоксид хлору.

Незважаючи на всі етапи очищення, це не забезпечує відмінну якість вода в кранах. Навіть при тому, що, якщо вода буде очищатися до європейських стандартів, потрапляючи в водопровід, вона знову стане брудною. Піклуючись про своє здоров’я буде доцільно перейти на доставку води додому Одеса.

Що пропонує клієнтам Компанія Water Club

Доставка води у Одесі

 1. Компанія Water Club використовує новітнє сертифіковане обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів, тому наша вода очищається і збагачуватися корисними мікроелементами і мінералами.
 2. Вода відповідає українським і європейським стандартам якості, що підтверджується результатами СЕС, а також відгуками клієнтів.
 3. Наша вода ідеально підходить для щоденного вживання, вона не залишає накипу і підходить для використання в каву машинах.
 4. У нас власне виробництво і Вам не доведеться переплачувати за воду. Для нових та постійних клієнтів проводяться акції та вигідні пропозиції. Навіть для невеликого офісу ми зможемо запропонувати вигідні умови.
 5. Доставка питної води в офіс або додому відбувається згідно обумовленого графіка, у зручний для вас час і завжди вчасно. А ще зовсім безкоштовно.
 6. Також пропонуємо послуги з установки устаткування-кулерів, диспенсерів, помп. Крім цього, кулери періодично повинні піддаватися санітарній обробці для знезараження апаратів. В цьому Вам також допоможуть співробітники нашої компанії, які мають спеціальну підготовку і відповідний допуск.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...