Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Як оформити замовлення води додому.

Вживання води дуже необхідно для нашого організму. Без води ми не змогли б існувати. Але не вся вода, яку ми використовуємо в побуті підходить для пиття. Категорично не можна вживати сиру воду з водопроводу, а й кип’яченій варіант її потрапляє під сумнів.
Вода хоч і проходить очистку, але потрапляє вона в наші будинки через старі труби. У кожному місті складається така проблема в зміні водопроводу. Бережіть своє здоров’я, якщо зараз не відбудеться нічого страшного, то через деякий час це все позначиться на Ваше здоров’я.
В якому вигляді водопровід ми не можемо побачити. Але при зміні деяких труб чітко видно іржа, з роками утворилася бруд. У зв’язку із застосуванням хлору, вона має не приємний смак і запах.

Інформація про воду від компанії ТМ «Water club»

Компанія ТМ «Water club» очищає воду новітнім обладнанням, не використовує хімікати. У складі води присутні всі корисні речовини. Компанія надає свої послуги в місті Одеса. Один з плюсів цієї компанії – це оформлення замовлення води додому або в офіс.
Замовити воду можна за номером телефону або через сайт. Всі деталі обговорюються з консультантом.
Європейська система очищення допомагає зберегти всі необхідні мікроелементи в воді. Для очищення води застосовується метод зворотного осмосу. Приємний смак бутильованої води забезпечений. Важливо вживати воду перевіреної якості. Компанія ТМ «Water club» працює на ринку в місті Одеса. Послугами можуть користуватися не тільки жителі міста, а й гості.

Як вибрати бутильовану воду?

При виборі води необхідно врахувати всі документи і сертифікати про якість продукції. За лабораторними дослідженнями вода повинна відповідати всім стандартам, українським і європейським. Показником хорошою продукції служить постійна перевірка санепідстанцією, кожен місяць.
Використання новітньої технології очищення дозволяє очищати воду від шкідливих мікроелементів і бактерій. Існують бактерії, які гинуть лише при довгому кип’ятінні. Вода, яка буде кип’ятиться протягом півгодини вже не володіє тими корисними властивостями.
 Компанія ТМ «Water club» турбується за своїх клієнтів і задовольняє всі потреби. Гарантія якості присутній в цьому товарі. Важливо використовувати пластик вищої якості адже вода може в них зберігається довгий час. Автоматична система дозволяє без участі людей обробляти бутлі, розливати воду і запечатувати.

Доставка води додому від компанії ТМ «Water club»

Бутильована вода – це вода насичена мінералами і вітамінами. Компанія здійснює доставку води додому або в офіс. За допомогою цієї функції вода ніколи не буде закінчуватися, де б ви не знаходилися. Доставляємо необхідну кількість води. Надає для продажу кулер або пропонуємо використовувати його напрокат. Бонус до всього цього безкоштовна доставка по місту Одеса.
Також додатково можна замовити помпу і диспансер. За допомогою працівників компанії встановлюється обладнання, вибирається тип кулера і обговорюються всі цікавить питання. Робота з людьми вимагає особливих навичок. Ви завжди можете обговорити всі питання, що цікавлять з професіоналами. Сервіс обслуговування завжди на висоті.
Замовити воду на будинок або в офіс в місті Одеса можна на сайті https://waterclub.od.ua Дзвінки приймаються в робочий час. Компанія буде рада всім клієнтам. Контактні номери +38 (095) 439-1000, +38 (097) 439-1000.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...