Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00

Замовлення води до дому в Одесі

Замовлення води до дому в Одесі

В сьогоднішніх реаліях система водопостачання Одеси не може забезпечити людей питною водою належної якості.

Що відбувається з водою в водопроводі

Цьому сприяє майже непридатні для використання водопровідні труби, на реконструкцію яких грошей в бюджеті не передбачено в достатній кількості. Проходячи відстань від водопровідної станції до труби в вашому домі вода встигає насититися шкідливим елементами і нерозчинними домішками. Тому турбота про своє здоров’я, а якість води в цьому відіграє не останню роль, лягає на плечі самої людини.

Замовлення води до дому – це не розкіш

Доставка води додому вже давно не розкіш, а необхідність, тому треба постаратися повністю перейти на вживання і приготування їжі з чистою та безпечною для здоров’я води. Все більше і більше українців розуміють це і усвідомлюють, що пити водопровідну воду небажано і навіть небезпечно для здоров’я і поступово переходять на замовлення бутильованої води додому. Ринок пропозицій з продажу і доставки бутильованої води в Одесі великий і розібратися, яка вода підійде і сподобається вам буде не легко.

При виборі виробника води зверніть увагу на:

  1. Відповідність стандартам якості. Вода ТМ Water Club відповідає європейським стандартам бутильованої води.
  2. Контроль виробництва. ТМ Water Club піклується про ваше здоров’я, дбайливо обробляючи природну воду для доставки її вам в первозданному вигляді. На кожному етапі виробничого процесу ведеться постійний контроль якості, все готові партії проходять лабораторну перевірку і підлягають сертифікації.

Коротко про етапи виробництва:

  • На етапі очищення використовується очищення води методом зворотного осмосу. Компанія Water Club використовує новітнє обладнання Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), які видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Очищення на молекулярному рівні, яка здійснюється у фільтрах зворотного осмосу при використанні мембрани, очищає воду від різних домішок. Фільтри зворотного осмосу видаляють з води шкідливий для організму людини магній, ртуть, нітрати, стронцій, миш’як, залізо, свинець, хлор і звичайно, віруси і бактерії. Тільки молекули води і кисню можуть пройти через фільтр зворотного осмосу. Вода, очищена таким способом насичується киснем, стає дуже смачною. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.

Очищення води за допомогою методу зворотного осмосу сьогодні вважається найефективнішою і безпечної. Але при виборі постачальника слід з обережністю вибирати серед приватних підприємців або дуже маленьких компаній, тому що, як правило, вони доочищають воду за допомогою фільтраційних установок. А це вода вже більш низької якості і менш безпечна для щоденного використання. Така вода при тривалому вживанні може викликати хронічну інтоксикацію.

  • Зворотний тара миється і дезінфікується на автоматичному обладнанні, що виключає неякісну мийку.
  • Закритий цикл розливу і запечатування води виключає факт попадання пилу або інших сторонніх часток в воду.

Доставка води у Одесі

Вода ТМ Water Club асоціюється з чистотою і безпекою для здоров’я людини:

  1. Сертифікати якості, видані СЕС свідчать про безпечність та якість продаваної бутильованої води.
  2. Вода розливається тільки в полікарбонатну тару.
  3. Служба доставки забезпечує доставку продукції вчасно і в обумовлений термін. А сам замовлення можна оформити по телефону або цілодобово на сайті компанії.

Доставка води до дому або в офіс в Одесі звільнить для вас час, яке ви зможете провести з сім’єю, замість необхідності купувати і носити важкі пляшки з водою.

Замовляючи воду для офісу Ви:

  • По-перше, створюєте позитивний імідж компанії;
  • По-друге, дбаєте про здоров’я і працездатності колег, все це в подальшому позначиться на загальному результаті команди.

Бутильована вода в Одесі – це відмінна якість за прийнятною ціною, вона корисна і безпечна для здоров’я, охолодить вас влітку і зігріє взимку. Вода стимулює обмін речовин в організмі і стане вашим надійним партнером здорового способу життя.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...