Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Замовлення води додому

Замовлення води додому

Без води – немає життя, а й вода підійде для пиття не всяка. Тільки ось в Україні пити водопровідну воду не можна. Перед подачею в будинку вода обробляється хімікатами з хлором, це в майбутньому може вплинути на стан здоров’я. Більшій частині трубопроводів в Україні вже більше п’яти десятків років, всередині труби обросли шаром бруду, іржі і все це потрапляє в попередньо підготовлену на очисних станціях воду. Така вода не тільки не принесе користі, вона несмачна і має запах хлорки.

Який воді довірити здоров’я?

Щоб такого не сталося потрібно вживати корисну воду, наприклад, оформити замовлення води додому. Бутильована вода від Компанії ТМ «Water Club» – це вода від виробника, успішно працює на одеському ринку даного сектора. Як користі цієї води можна не сумніватися і пити її без побоювання.

Що пропонує клієнтам наша Компанія?

Наша Компанія займається очищенням і продажем води одеситам і гостям міста. Наша вода очищається методом зворотного осмосу.
В очищенні води застосовується обладнання новітнього формату іспанської компанії Jimten. Спеціальні фільтри на вході прибирають з води все непотрібні речовини і небезпечні для здоров’я елементи, пропускаючи лише молекули води і кисню. Далі вода насичується мікроелементами, роблячи не тільки смачною, але й корисною.
Варто зазначити, що даний спосіб очищення вибирає велика частина Європи, а вони знають в цьому толк.

На безпеки не економити

Очищена вода вода відповідає українським і європейським стандартам якості. Вода щомісяця повірити на відповідність більш ніж десятьма показниками якості в санепідстанції, це підтверджено сертифікатами, з якими завжди можуть ознайомитися клієнти.

Автоматизація на виробництві

Плюсом користування послугою «замовлення води додому» від ТМ «Water Club» є і метод розливу води. Процедура санітарної обробки бутлів, розливу і запечатування відбувається автономно, без людської участі, виключаючи можливість зараження води сторонніми факторами. Тара миється, обполіскується, дезінфікується і ополіскується. Потім в бутлі розливається бутильована вода на автоматизованій системі при дотриманні гігієнічної чистоти – наліватель не стосується горлечка пляшки.

Вартість води

Користуючись послугою доставки води додому, клієнт, перш за все, піклується про здоров’я сім’ї та близьких.
Але купувати якісний товар за вигідною ціною удвічі приємніше, тому для економії сімейного бюджету замовляти найкраще безпосередньо у виробника.
Вибравши своїм постачальником виробника, не доведеться переплачувати стороннім компаніям, а замовляючи певну кількість бутлів можна розраховувати на приємні бонуси і сюрпризи.
Замовляючи воду Вам не потрібно платити за її доставку, бутильована вода доставляється автопарком Компанії, потрібно всього лише узгодити дату і час, інше зроблять наші кур’єри.

Супутні послуги

При покупці води можна також замовити додаткове обладнання для розливу води: помпу, кулер, диспенсер.
У Компанії ТМ «Water Club» працюють професіонали, які допоможуть встановити обладнання, провести його санітарну обробку і починають в разі потреби.

Замовлення води додому в Одесі

Доставка води у Одесі

Для зручності замовлення клієнтам пропонується замовити воду на сайті компанії https://waterclub.od.ua в будь-який зручний час або зв’язатися з оператором протягом робочого часу за телефонами +38 (095) 439-1000, +38 (097) 439-1000.

Замовлення води на будинок або в офіс від Компанії ТМ «Water Club» приємно здивує Вас своєю якістю і сервісом обслуговування.

Чиста вода і здоров’я в порядку!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...