Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Замовлення води в офіс в Одесі

Знаючи про якість питної води з-під крана більшість людей вважають за краще замовляти бутильовану воду. Доставка води в Одесі вирішить це питання і майбутньому вбереже здоров’я від хронічних хвороб, винуватцем, яких може стати хлор міститься у воді.

Так чи обов’язково купувати воду?

Доставка воды в Одессе

Дослідження довели, що є пряма залежність між продуктивністю праці і комфортом співробітників. Для продуктивної і злагодженої роботи в колективі, не останню роль грає комфорт на робочому місці. Сюди можна віднести доброзичливе ставлення начальника і колективу, відсутність психологічного тиску, саме робоче місце і можливість в перерві між клієнтами випити склянку чистої питної води або чашку чаю. Наявність в офісі свіжої та смачної води дасть відчути себе бадьорим і повним сил. Запропонований гостям вашої організації чай або кава з очищеної води припадуть їм до душі і переговори пройду з вигодою для вас.

Порушення водного балансу співробітника може привести:

 • До порушення пам’яті.
 • Неуважність.
 • Втома.
 • Внутрішнє занепокоєння.

Роботодавці, які піклуються і здоров’я своїх співробітників, забезпечують їх бутильованої водою в належному обсязі. Таку воду можна пити не побоюючись в сирому вигляді, а встановивши кулер не доведеться витрачати час на приготування чаю або кави в обідню перерву.

Замовляючи доставку води в Одесі у ТМ Water Club ви платите тільки за воду, доставка здійснюється завжди безкоштовно, а при замовленні певної кількості бутлів в безкоштовне користування надається кулер.

Кулери бувають двох типів-підлогові і настільні. Якщо в колективі велику кількість співробітників, краще встановити підлоговий кулер в холі або коридорі. Маленький настільний підходить для кабінету або невеликої кухні.

Навіщо в офісі встановлювати кулер з водою?

Очевидні плюси від чистої води:

 • Навіть вчені не залишилися в стороні в цьому питанні і з’ясували, що в організаціях. Де є кулери з водою, на 15% вище продуктивність праці.
 • Чиста вода знизить кількість лікарняних листів, адже вона сприяє поліпшенню самопочуття співробітників.

Доставка води в Одесі

Чим ТМ Water Club краще за інших?

 • Наша компанія «Water Club» використовує новітнє сертифіковане обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів, тому наша вода очищається і збагачуватися корисними мікроелементами і мінералами.
 • Вода відповідає українським і європейським стандартам якості, що підтверджується результатами СЕС, а також відгуками клієнтів.
 • Наша вода ідеально підходить для щоденного вживання, вона не залишає накипу і підходить для використання в каву машинах.
 • У нас власне виробництво і Вам не доведеться переплачувати за воду. Для нових та постійних клієнтів проводяться акції та вигідні пропозиції.
 • Навіть для невеликого офісу ми зможемо запропонувати вигідні умови.
 • Доставка питної води в офіс або додому відбувається згідно обумовленого графіка, у зручний для вас час і завжди вчасно. А ще зовсім безкоштовно.
 • Також пропонуємо послуги з установки устаткування-кулерів, диспенсерів, помп. Крім цього, кулери періодично повинні піддаватися санітарній обробці для знезараження апаратів. В цьому Вам також допоможуть співробітники нашої компанії, які мають спеціальну підготовку і відповідний допуск.

Доставка води у Одесі

Як зробити замовлення води в офіс?

Доставка води в Одесі у ТМ Water Club це дуже легко і просто. Варто всього лише зв’язатися з оператором по телефону або залишити заявку на сайті.

Оплачувати теж можна різними способами (готівкою кур’єру при доставці, безготівковий переказ на рахунок компанії або оплатити з банківської картки в інтернеті).

Стає все більш затребувана послуга доставка води в Одесі серед великих підприємств, невеликих фірм і підприємців. Піклуючись про здоров’я співробітника і про його комфорт на робочому місці керівник отримає ефективної та плідної працівника, який виконує поставлені плани.

Замовляючи доставку води у ТМ Water Club співробітники Вашої компанії гідно оцінять таку турботу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...