Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Відстоювання або замовлення бутильованої води

Замовлення води додому Одеса

Основний мінус проточної води-перевищення в ній солі магнію і кальцію, заліза і гідрокарбонатів. Жорстка вода неприємна на смак. Першого ковтка можна визначити яка вода в склянці: жорстка або м’яка. Навряд чи захочеться пити несмачну воду, знаючи про те, що після очищення в ній залишається залишковий хлор. Водопровідна вода поступово отруює організм домішками, які накопичуються і негативно позначаються на працездатності внутрішніх органів. Від цієї води утворюється накип в посуді, в посудомийній машині збирається вапняний наліт, який може вивести її зламати. Замовлення води додому Одеса-спосіб убезпечити себе від вживання водопровідної води.

Як правильно відстоювати воду

Для отримання води прийнятної якості і без грошових вкладень використовують метод відстоювання проточної води. Він допомагає зваженим часткам осідати на дно і позбутися від розчиненого у воді хлору.

Порядок відстоювання:

 1. У посуд наливають водопровідну воду.
 2. Тару закривають і не чіпають протягом пару годин.
 3. Через п’ять-шість годин на дно посуду осідають важкі домішки, залишки металів і інших забруднень, частина хлору випаровується.
 4. Для подальшого використання береться лише дві третини верхньої частини води, інша вода виливається.

Довше шести годин відстоювати проточну воду не рекомендується, так як в ній почнуть розмножуватися шкідливі мікроорганізми і бактерії.

 

Наскільки безпечна відстояна вода

Замовлення води додому Одеса

Такий метод дуже легкий і не витратний у використанні-це його плюси, мінусів значно більше.

Вода, яка надходить в водозбірник проходить через механічну очистку, дезінфікується, включаючи хлорування. Потім вода, очищена на водоочисної станції вода починає свою подорож по водопровідних трубах, які перебувають в жалюгідному стані. І відкриваючи кран будинку ми отримуємо не завжди чисту і прозору воду, іноді колір може бути і бурого кольору. Це відбувається через підвищений вміст заліза в трубах, решта «добавки» не озброєним оком не побачити. На стінках застарілих труб вода «збагачується» іншими небезпечними вірусами, бактеріями і шкідливим мікроорганізмами. Просте відстоювання не зможе очистити воду від такої кількості забруднень.

Збільшення коефіцієнта корисності при відстоюванні води

Активоване вугілля може допомогти зробити відстоювану воду менш шкідливою. Вугілля поглине пестициди, важкі метали, сполуки хлору та радон. Фільтри з активованим вугіллям очищають воду на порядок ефективніше.

Мінуси у використанні вугільного фільтра:

 • Довгий за часом процес.
 • Можливо потрапляння шкідливих бактерій при фільтрації.
 • Велика кількість невикористаної рідини.

Розглянувши порядок, ступінь ефективності і безпеку для людини води, очищеної методом відтавання доцільніше трохи витратитися і оформити замовлення води додому Одеса.

доставка води Одеса

Переваги використання бутильованої води:

 1. Контроль якості цього виду води з боку державних органів і самої компанії-виробника. Це додаткова перевага для споживача, що він отримає дійсно якісно очищену воду, а не розлиту з-під крана. Ця вода проходить контроль якості, сертифікована і має висновок санепідемстанції.
 2. Вона очищена і збагачена корисним для людини макро і мікроелементами.
 3. Ця вода безпечна, її можуть пити дорослі і діти, на ній можна готувати їжу.
 4. Доставка води додому або в офіс проводиться в герметично запакованих бутлях, що виключає ризик її зараження патогенними вірусами.
 5. Замовлення води додому Одеса приймається через сайт компанії або дзвінок оператору. Вона здійснюється безкоштовно.

Всіма цими якостями володіє вода ТМ «Water Club». Знайти надійного постачальника і замовити бутильовану воду в Одесі зовсім не складно. Компанія «Water Club» пропонує одеситам натуральну і смачну воду. Кращу бутильовану воду не можна знайти тільки за відгуками і опису на сайті. Її треба спробувати, щоб знати чи сподобається вам і вашій родині її смак і якість. Замовляючи в Одесі бутильовану воду на будинок або в офіс Ви можете бути впевнені в її якості і відповідності всім стандартам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...