Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода для дитини

Доставка води додому

Для дитини, як і для дорослої людини дуже важлива саме чиста вода. І це доведено науково. Саме чиста вода може забезпечити повноцінний розвиток швидко зростаючий молодий організм. Слід особливу увагу приділити віку малюка до одного року. У цей період вода повинна бути бездоганно чистою, без вмісту бактерій, мікробів і домішок металів. Вода, що тече в кранах, автоматично відпадає, Ні під один з цих критеріїв вона не підходить.

Пиття і годування малюка

Маленька людина теж має потребу у воді-втамувати спрагу, заповнити втрату вологи в організмі і для підтримки рівня його активності. У сумішах для дітей містяться не тільки поживні складові, а й «порожні» калорії. Саме чиста питна вода протистоїть засвоєнню організмом цих калорій. Тому необхідно контролювати воду для пиття дитини.

Доставка води додому

Вода для купання

Ніжна шкіра дитини потребує особливого догляду: використання жорсткої водопровідної води для купання зовсім не бажано. Адже бактерії та інші шкідливі речовини можуть залишитися на шкірі, волоссі і дитячих речах навіть після купання. А це може викликати алергічну реакцію, астму та інші захворювання.

Що можна знайти у шкідливої ​​воді?

У неочищеної воді можна знайти такі шкідливі для дитини речовини:

  • Нітрати- приєднуючись до гемоглобіну і трансформуючись в нітрати, вони погіршують доступ кисню до важливих життєвих органів;
  • Сода і сульфати- перевантажують нирки молодого і незміцнілого організму дитини;
  • Бактерії, хлор, небезпечні мікроелементи-навіть при кип’ятінні велика частина залишається в воді.

Варіанти очищення води:

Очищення води методом зворотного осмоса — під тиском вода, проходячи через спеціальні фільтри та мембрани очищається на 99,9% від усіх шкідливих речовин. Доставка води додому від Компанії «Water Club» — ідеальний варіант мати вдома чисту воду.

Пом’якшення води — видалення з води хлору, магнію і кальцію, які дратують ніжну шкіру малюка при купанні;

Чистка води активованим углем — це допомагає очистити воду від солей важких металів, хімічних домішок, хлору. Пити таку воду не бажано, адже бактерії в ній все ще можуть залишитися, а для купання цілком підходить.

Ультрафіолетове знезараження води — під впливом ультрафіолетових променів гинуть хвороботворні мікроорганізми, рівень хлору знижується, вода дезінфікується. Таку воду можна пити без побоювань.

Якщо батьки хочуть зберегти здоров’я свого малюка і надати всі умови для правильного розвитку дитячого організму-один з важливих кроків — це забезпечить дитину чистою водою.

Доставка води у Одесі

Як не помилитися при виборі води

Кілька порад щодо вибору постачальника, на прикладі доставка води додому від ТМ «Water Club»:

  • наявність у компанії-постачальника результатів щомісячного обстеження проб води санітарно-епідеміологічної служби — на відповідність більш ніж 10 показниками якості. Вода ТМ «WaterClub» відповідає всім найвищим стандартам якості, що підтверджується результатами СЕС, а також відгуками клієнтів;
  • вибираючи для себе постачальника води не довіряйте сліпо етикеток, але вивчіть хімічний склад води, вказаний на ній;
  • переконайтеся, що постачальник бутильованої води використовує якісне обладнання для очищення, обов’язково використовуючи в системі обладнання зворотного осмосу, а також іонізатор — для біологічного очищення (видалення бактерій і вірусів). Компанія «Water Club» використовує високотехнологічне обладнання і гарантує високу якість продукції, що виготовляється води.

Доставка води додому від ТМ «Water Club» пропонує воду, яку може пити дитина, вона відмінно підходить для приготування сумішей і іншої дитячої їжі, а також для купання новонароджених.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...