Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода для дорослих і дітей

доставка води додому

Усі батьки хочуть дати своїм дітям все найкраще. Компанія ТМ «Water Club» допомагає мати вдома воду найкращої якості, завдяки чому діти ростуть здоровими і сильними. Наша вода рекомендована для щоденного вживання дорослими і дітьми.

Яка вода потрібна дітям?

Для дитини досить важливо пити воду місцевого походження, це допоможе в майбутньому уникнути деяких проблем зі здоров’ям.
Але що робити, якщо з крана тече несмачна вода із запахом хлору? Наше підприємство пропонує клієнтам скористатися послугою «доставка води додому».
Ознаки якісної води:

  1. Збалансований склад мікроелементів;
  2. Вода без консервантів, вуглецю і срібла;
  3. Виняток хімічних добавок.

Вода від Компанії ТМ «Water Club» очищається методом зворотного осмосу без використання хімічних реагентів. Очищення води від іржі, солей важких металів, хлору, пестицидів і вірусів відбувається завдяки спеціальним фільтрам, які пропускають через себе тільки молекули води і кисню. Після очищення на 99% вода насичується корисними для організму мінералами.
Без сумніву така вода буде додатковим фактором в захистіть дитячого організму, зміцнення його імунітету в період респіраторних захворювань, поліпшить пам’ять і фізичні навички.

Необхідність чистої води для дитини

доставка води додому

На думку вчених, тільки якісно очищена вода може забезпечити дитині підтримку імунітету на достатньому рівні. Вода Компанії ТМ «Water Club» відповідає прийнятим стандартам якості, як в Україні, так і в європейських країнах. Наша вода легко засвоюваність організмом дитини. Чистий і біологічно корисна вода — це головний фактор у питанні здоров’я не тільки дорослого, але і дитини.

Вода в боротьбі з дитячим авітамінозом

Організм малюка більш схильний до ризиків захворіти або простудитися, особливо в осінньо-зимовий період, коли авітаміноз нагадує про свою присутність. Діти більш гостро реагують на авітаміноз, стають плаксиві, дратівливі, починають часто застуджуватись.
Вживання вітамінних комплексів не завжди гарантує їх повну засвоюваність організмом малюка.
Однією з причин може бути вживання води поганої якості. Наприклад, вода з крана або кип’ячена вода не доставляє всі корисні речовини до клітин в організмі. А значить, при прийомі вітамінів слід подбати і про те, якою водою їх запиває дитина.
Бутильована вода Компанії ТМ «Water Club» має правильну структуру, схожа на ту, яка тече в нашому організмі. Така вода допоможе дитячому організму синтезувати вітаміни, і вони в повній мірі зміцнять організм, підвищивши стійкість до вірусних інфекцій.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Щоб замовити послугу «доставка води додому» для своєї родини потрібно всього лише зв’язатися з оператором по телефону +38 (095) 439-1000 або залишити заявку на нашому сайті https://waterclub.od.ua і вже найближчим часом чиста і корисна вода буде у вас вдома.
Для більш зручного розливу бутильованої води, рекомендуємо Вам купити помпу, кулер або диспенсер. Великий вибір обладнання допоможе підібрати і привезти обладнання Вам разом із замовленою водою. За необхідності можливе проведення санітарної обробки і якісний ремонт професійними співробітниками.
Доставка проводиться безкоштовно власним автопарком компанії, включаючи занесення на поверх квартири, не залежно від кількості замовлених бутлів.

Замовляйте очищену бутильовану воду від Компанії ТМ «Water Club» і будьте здорові!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...