Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода і організм людини

Вода і організм людини

доставка води додому

Небезпека вживання води з-під крана

Відомо, що організм на дві третини складається з води, тому якість води відіграє велику роль на загальному стані людини. Регулярне вживання водопровідної води може негативно позначитися на самопочутті і викликати захворювання.
Розберемося, чому так відбувається
Вода містить в собі велику кількість бактерій, вірусів і різних мікроорганізмів, не завжди безпечних. Деякі можуть стати причиною інфекційних захворювань: гепатит, холера, дизентерія, черевний тиф, паратифи та ін. Так само погано очищена вода може викликати анемію, екземи, малярію, проблеми з нервовою і серцево-судинною системою.

Звідки такі проблеми з водою з крана? Вода, проходячи свій шлях від водоочисної системи до крана в квартирі, вода повторно стає брудною через які осіли всередині труб бактерій, сполук заліза, суспензій піску, хлору. І виходить, що на «виході» вода може пахнути залізом, хлором, бути брудного кольору. Ну кому захочеться пити таку воду?

Небезпечний факт

Хлорування — все ще поширений спосіб знезараження водопровідної води в Україні. Упродовж багатьох десятиліть, через незнання, цей метод вважався абсолютно нешкідливим для організму.
Здавалося б, хлорування води повинно було убезпечити воду, але хлор спровокував високий відсоток ракових захворювань. В ході досліджень американськими вченими було виявлено, що в районах з великою концентрацій хлору в воді — значно «злетіло» кількість хворих на рак сечостатевої системи і травлення.
Небезпечне вплив має хлор і дітей, т.ч. в період зростання і розвитку він швидше накопичується в дитячому організмі.
Сполуки хлору можуть потрапити в організм, через нашу шкіру приймаючи ванну або душ. Тому, якщо є можливість, навіть воду для технічних потреб необхідно фільтрувати.

доставка води додому

Кип’ятіння не вихід

Найпростішим способом доочистки водопровідної води вважається кип’ятіння. При кип’ятінні в ній знищується велика кількість бактерій, але залізисті і хлористі сполуки не пропадають з води. Смак у води теж змінюється не в кращу сторону.
Від хлору і заліза можна позбутися, якщо пропустити воду через спеціальний фільтр. Однак регулярна зміна картриджів і покупка самого обладнання досить дорога справа.

Виключаємо з раціону небезпечну воду

  • Не вживати воду з неперевірених джерел — джерела, водойми, річки, колодязі;
  • Використовувати для пиття і приготування їжі якісно очищену воду, відмовившись від вживання води з крана;
  • У виняткових випадках, фільтрувати воду з крана і відстоювати;
  • Якщо вода відключалася внаслідок ремонтних робіт, по після її відновлення дайте стекти великій кількості води. Оскільки за цей час в водопровідних трубах спостерігається рот бактерій, поява тухлого запаху і іржі;
  • Доставка води додому бутильованої води — відмінне рішення питного питання.

У кого краще купувати воду

Вибираючи «свого» виробника зверніть увагу на наступне:

  • Яка технологія і умови виробництва на підприємстві;
  • Метод очищення води;
  • Гарантії якості від виробника;
  • Чи є висновки про якість води від санітарно-епідеміологічної служби.

доставка води Одеса

Бутильована вода від Компанії ТМ «Water Club»

Бутильована вода, яку ми пропонуємо нашим клієнтам, очищена на 99% від небезпечних елементів, вона збалансована і має комплекс мікроелементів, в яких потребує організм людини.
Пити її можна в сирому вигляді, можна робити смачні напої і готувати на ній. Норма вживання води в добу від шести склянок води. І головне — вода повинна бути якісно очищеною. Дотримуючись цієї норми можна зміцнити своє здоров’я і продовжити молодість.

Вибирайте курс на здоров’я і користуйтеся послугою «доставка води додому» від Компанії ТМ «Water Club».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...