Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода і що в ній можна знайти

доставку води додому

Звідки беруться шкідливі речовини у воді

Жителі мегаполісів України, включаючи Одесу, відчувають на собі наслідки поганої якості питної води. Не тільки поганий смак і неприємний запах можна іноді відчути, випивши води з-під крана. Часом вода може не мати ніяких ознак небезпеки, але в дійсності бути причиною захворювання людей.
Якість води пов’язане з різними факторами, один з них — це джерело забору води. В ідеалі щоб це були гірські річки або артезіанські джерела. В Одесі головним джерелом води є річка Дністер, яка відноситься до категорії забруднених. Воду очищують і знезаражують, але все одно в ній залишаються небезпечні для людини хімічні елементи.
В колодязях і свердловинах вода може бути забруднена бактеріологічними відходами. Стоки з каналізації потрапляють в грунт, забруднюють ґрунтові води та джерела питної води. Добрива з пестицидами, якими обробляють землю, теж згубно впливають на якість води.
Замовте доставку води додому і ризик захворіти багатьма хворобами істотно знизиться.

Взаємозв’язок води і раку

Вода впливає на здоров’я людини, вірніше, якість вживаної води. Знаходяться у воді хімічні сполуки і солі важких металів негативно позначаються на здоров’ї. Ті, хто п’є воду з-під крана, вже звикли до її запаху і смаку хлору. А ось смак металу не відчувається, але шкода від нього може нанести людині непоправної шкоди. Можливість захворіти на рак у людей, які п’ють хлоровану воду на 90 відсотків вище, ніж у тих, хто п’є очищену і відфільтровану.

«Небезпечна» начинка в воді

доставку води додому

Розглянемо, що можна виявити у воді і як це впливає на людину:
Мідь
Велика концентрація міді в питній воді веде до поразки слизової оболонки печінки і нирок.
Марганець
Зміст більше норми призводить до анемії і проблем центральної нервової системи.
Нікель
Поразка шкіри.
Стронцій
Викликає «стронцієвий рахіт» у немовлят, вимивання мінералів з Котей.
Цинк
Ураження нирок.
Кадмій
Викликає злоякісні пухлини, ускладнення у вагітних жінок і під час пологів, викликає вроджені хвороби.
Свинець
Може викликати відставання в розумовому розвитку дитини, навіть при мінімальному вмісті металу в воді.
Залізо
Велика кількість даного металу в воді згубно впливає на шкіру. Купання в такій воді викликає роздратування.
Миш’як
Проблеми з центральною нервовою системою.
Нітрати
У новонародженого нітрати можуть спровокувати неможливість дихати, що відбувається через блокування нітратами можливість поглинання червоними кров’яними тільцями кисню.
Хлор
Можна стверджувати, що після початку хлорування води, почалася і повальна захворюваність серцевим хворобами, недоумство і рак.
Не можна не погодитися, що завдяки хлоруванню на планеті вдалося перемогти таку хворобу, як холера. Однак, вступаючи в реакцію з органічними речовинами, починають утворюватися нові хімічні сполуки. Вони називаються тригалометани. Наприклад, хлороформ, який може викликати рак печінки.

Як захистити своє здоров’я

доставка води Одеса

Щоб точно знати, чи шкідлива питна вода в крані або з колодязя необхідно перевірити її в лабораторії і дізнатися концентрацію хімічних елементів у ній.
Найшвидшим, зручним і не накладна для сімейного бюджету рішенням чистої можна вважати доставку води додому.
Почавши співпрацювати з Компанією ТМ «Water Club» клієнт отримує наступні переваги:

Купівля води без участі фірм посередників — весь цикл підготовки, розливу і упаковки відбувається безпосередньо на підприємстві, у якого закуповується води. Для клієнта — це означає відсутність посередників і менша вартість за воду.
Відповідність стандартам якості. Вода очищається методом зворотного осмосу на обладнанні з фільтрами механічного очищення, при такій очищення з воду забираються всі забруднення на 99,9%.
Вода ідеально збалансована для пиття приготування їжі, підходить для дорослих і дітей.

Оформіть доставку води додому і відчуйте прилив бадьорості й життєвої сили!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...