Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода майбутнім мамам


Корисну питну воду необхідно пити всім для відмінного самопочуття і міцного здоров’я. Для майбутньої мами — це питання більш ніж актуальне, адже вода впливає на ріст і розвиток організму маленької людини. Доставка води додому Одеса може вирішити цю проблему.

Яку воду віддати перевагу майбутній мамі

У дитинстві ми не боячись пили воду з-під крана і були впевнені, що вона регулярно перевіряється і потрапляє до нас абсолютно безпечною для здоров’я. Але сьогодні сам водогін несе небезпеку, для здавалося б, очищеної води. Додамо до цього промислові підприємства, які не піклуючись про навколишнє середовище, скидають у воду солячи важких металів, радіонукліди та інші органічний з’єднання.

Навіть прокип’ятивши воду її не слід вживати. Кип’ятіння видалить небезпечні віруси і деякі бактерії, але також вода втратить своїх корисних властивостей і в ній залишаться солі важких металів.

Відстоювання води також не дасть безпечного результату — випарується тільки легкий хлор, я важкий залишиться в воді.

Можна спробувати використання побутових фільтрів для відстоювання води. Але тут треба регулярно стежити за зміною фільтрів, інакше не вчасно замінений фільтр почне з подвоєною силою забруднювати воду в ньому. Велика частина таких недорогих фільтрів очищає воду від 2-3 типів забруднень, інші ж залишаються у воді.

Доставка води додому Одеса відмінний вибір.

Що кажуть лікарі в питанні пиття води

Доставка води додому Одеса
Більш того, лікарі рекомендують при плануванні вагітності перейти заздалегідь на вживання очищеної і корисної води. Якщо не було можливості підготуватися заздалегідь, то вже під час вагітності не варто нехтувати порадами лікарів. Замовити доставку вода на будинок, яка буде відповідати всім стандартам якості можна у компанії-виробника ТМ Water Club.

Якщо лікарі не виявили жодних відхилень в протіканні вагітності медики радять в день пити до восьми склянок води. Ця норма може зрости в разі раннього токсикозу, розлади шлунка, підвищення температури і якщо просто стало жарко в приміщенні. Зменшити споживання води слід при наявності проблем з нирками, набряки і пізній токсикоз. Звичайно, визначити необхідний обсяг добової норми води допоможе консультація лікаря, який спостерігає майбутню маму.

Ще можна виділити ряд симптомів, які говорять про нестачу рідини. При їх виявлення треба обов’язково повідомити лікаря:

  1. Шкіра стала значно сумі і менш еластична.
  2. Надмірна втома, нервозність, запальність без причини.
  3. Виникли запори.

Брак рідини веде до зниження імунітету, підвищуючи ступінь сприйнятливості організму до різних захворювань. Брак рідини робить кров майбутньої мами більш вузький і густий, вени занадто перевантажуються і працюють на межі.

У період вагітності жінка не повинна нехтувати своїм здоров’ям і майбутнього малюка, замовлення води додому в Одесі і її щоденне пиття забезпечить більш міцний імунітет, заряд бадьорості і зниження до мінімуму прояви токсикозу. Чистий і збагачена корисними елементами вода стабілізує артеріальний тиск, нормалізує роботу серця, в крові прийде в норму рівень цукру, стан шкіри стане помітно краще, а зайвий жир піде.

Доставка води у Одесі

Замовивши доставка води додому Одеса ТМ Water Club майбутня мама отримає:

  1. Очищену від шкідливих металів і солей воду методом зворотного осмосу. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості.
  2. Проби води ТМ Water Club регулярно перевіряються в лабораторії СЕС, це підтверджується наявністю сертифікатів якості та зростанням клієнтів, які довіряють своє здоров’я ТМ.
  3. Кур’єри компанії завжди в обумовлений час доставлять воду безкоштовно піднімуть на потрібний поверх.

За спостереженнями вчених, здоров’я малюків сильно залежить і від харчування матері, і від того, що вона пила в перебігу вагітності та годування груддю. Якби все мами вживали чисту і корисну воду в період вагітності, діти хворіли б набагато менше. Замовлення води додому в Одесі забезпечить внесок у здоров’я мами і її дитини.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...