Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода на благо

Доставка води в Одесі

Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, а також дієтологи акцентують увагу на необхідності пити багато чистої води. У добу людині слід випивати півтора — два літри води, в залежності від його ваги. Бажано джерельної або талої. Але ніяк не мінеральної, водопровідної або лимонаду. Добре якщо 60% порції води буде випито до чотирьох годин дня, в цей період нирки людини найбільш активні. Від цього і хвороби відступлять. Клітини наситяться вологою. Замовте доставка води в Одесі ТМ «Water Club» і Вам не доведеться переживати, де знайти воду хорошої якості для щоденного поповнення свого водного балансу.

Які таємниці є у води

Доставка води в Одесі

Вода все більше відкриває своїх таємниць. У неї є пам’ять. Вона є інформаційним полем Землі. Знаючи це, людина може використовувати таку інформацію в свою користь. Адже якщо вода має пам’ять, значить вона повинна пам’ятати, як вона була кристалом, коли була заморожена. Кристалічна структура має абсолютно іншу схему з’єднання своїх молекул, хоч формула води залишається незмінною-Н2О. Однак властивості вода набуває інші. Вона стає структурованою. Така структура зустрічається в ягодах, фруктах і овочах.

У води є пам’ять, можна спробувати нашептати воді все що хочеться і випити її як ліки. Хороший заряд води понесе кожній клітині організму здоров’я і любов. Погані думки зруйнують організм. Ось вони, сказання про живу і мертву воду. Виходить, кожен з нас може будинку створити таку воду.

Жива вода будинки

Технологія абсолютно проста: набрати в півлітрову пластикову пляшку бутильованої води. Залишити в морозилці на ніч. Витягнувши з морозилки дати їй розтанути самостійно. Ось і готова тала жива вода. Наговоривши добрих слів, побажань здоров’я, любові і щастя на неї чекатиме позитивний заряд до кожної клітинки організму.

Користь бутильованої води будинки

доставка води Одеса

Доставка води в Одесі ТМ «Water Club» привнесе тільки позитивні моменти. Користь від бутильованої води залежить від її якості. Тому купуючи найдешевшу воду від невідомого виробника можна бути впевненим в її якості і говорити про її користь для здоров’я. А значить, краще не економити на здоров’ї і вибрати дійсно якісний продукт.

Склад бутильованої води безпечний, чого не скажеш про воду, що тече з крана. Тому саме її рекомендують пити і готувати на бутильованої води. Адже вона чиста, не містить в собі шкідливих компонентів. Вживаючи її можна не переживати, що шкідливі речовини відкладуться в організмі і дадуть про себе знати в майбутньому.

Вживаючи таку воду покращиться стан волосся, нігтів і зубів, зміцниться імунітет. Для вгамування спраги також найкраще піт воду.

Бутильована вода благотворно впливає на органи травлення. Прискорення обміну речовин допоможе скинути зайву вагу і позбавлять від проблем з шлунково-кишковим траком. Вода володіє і проносний ефект, що допоможе при запорах. Підшлункова залоза також стане краще працювати при регулярному вживанні очищеної бутильованої води.

Чи є мінуси від вживання бутильованої води

Деякі люди все ще турбуються, що бутильована вода може якось зашкодити здоров’ю. Але їх можна запевнити, що при покупці води у перевіреного постачальника ніяких наслідків не буде. Вода проходить ретельну перевірку і на підприємстві виробника, і в санепідстанції на відповідність прийнятим стандартам якості. Негативний ефект може виникнути лише в разі вживання води невідомої якості.

Також, якщо людина буде пити воду, значно збільшивши добову норму. Для дорослої людини це 1,5-2 літра води в день, норма для школяра до одного літра. При наявності серйозних захворювань і перевищень добової норми води можливі негативні наслідки.

Вживаючи воду в допустимій кількості, вона ніколи не завдасть шкоди організму. Замовивши доставка води в Одесі бутильованої води Компанії «Water Club» можна щодня буде спостерігати тільки позитивний ефект, а зарядивши її своїми позитивними емоціями результат тільки зросте.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...