Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода натщесерце оздоровлює

Доставка води додому

Найкращим пробудженням для організму з ранку стане склянка чистої води. Вода натщесерце дуже благотворно впливає на організм. Японці це знають, можливо, це один з їх секретів довголіття?

Випитий вранці стакан:

  • Запускає роботу шлунково-кишкового тракту;
  • Насичує шкіру вологою;
  • Заспокоює нервову систему.

Візьміть за звичку пити вранці по одній склянці води і це, однозначно, змінить життя на краще. Компанія ТМ «Water Club» пропонує очищену бутильовану воду з приємним смаком і корисними властивостями. Доставка води додому допоможе Вам у цьому.

Користь для організму від склянки води

Лікувальні властивості води натще проявляються при таких захворюваннях:

  • Збої в гормональному балансі;
  • Зайва вага;
  • Цукровий діабет;
  • Ниркова недостатність;
  • Артрит;
  • Аритмія;
  • Головний біль та інш.

Доставка води додому

Саме від роботи шлунково-кишкового тракту залежить правильна робота всіх внутрішніх органів. Якщо в порядку шлунок і кишечник, багато хвороб будуть не страшні. Випиваючи склянку води, Ви очищаєте водою кишечник, нормалізіруете роботу шлунка в цілому. Краще щоб це була тепла вода. А після вже можна і снідати.

Протягом дня також буде корисним випити кілька склянок теплої води за півгодини до їжі. Якщо Ви любите пити чай або каву, лікарі рекомендують робити це перед прийомом їжі. В іншому випадку, рідина, випита після їжі, буде перешкоджати якісному переварюванню їжі в шлунку.

Не варто побоюватися набряків, ви ж будете пити норму для Вашого організму, не перевищуючи її. А це тільки користь для організму.

Доставка води додому: доступне якість для кожної сім’ї

Вода сприймається, як само собою зрозуміле явище, а от її відсутність вже як велика проблема.
Компанія ТМ «Water Club» пропонує своїм клієнтам очищену і смачну воду в девятнадцатілітрових бутлях. Якість води підтверджується сертифікатами якості, виданими санепідстанцією, що гарантує безпеку і користь усім членам Вашої родини.
При виробництві води компанія дотримується найвищі стандарти якості від моменту очищення води, упаковки і доставки клієнтам. На виробництві використовується сучасне іспанське обладнання.
Потрапляючи на виробництво, вода проходить через унікальну систему очищення, яка отримала назву «метод зворотного осмосу».

У чому полягає очищення води методом зворотного осмосу

Завдяки очищенню води методом зворотного осмосу на виробництві ТМ «Water Club» з води видаляються іони хлору, заліза, важких металів, пестициди і багато одного шкідливі речовини. Після такої масштабної чистки вода стає чистою на 98%. Далі вода насичується магнієм, калієм, кальцієм іншим необхідними для організму мікроелементами. Такий метод гарантує збереження всіх властивостей води без зміни її хімічних властивостей.
Від такої води, безумовно, буде користь для організму.

Довіртеся у виборі виробника води ТМ «Water Club» і не пошкодуєте

Доставка води у Одесі

Бутильована вода нашої компанії ідеально підходить для щоденного застосування, її можна пити сирою дорослим і дітям, вона не потребує додаткового кип’ятінні. Ви забудете про накип, вона не стане причиною каменеутворення.
Вода розливається в пляшки на автоматизованій лінії, де вони перед цим миються спеціальним розчином, промиваються, а після розливу очищеної води, запечатуються.
Замовляйте безкоштовну доставку на будинок або в офіс, зв’язавшись з оператором або на сайті Компанії.

Пийте воду від Компанії ТМ «Water Club» — будете здорові і бадьорі!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...