Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода проти стресу на роботі і вдома

Доставка води додому

Стрес у повсякденному житті

На сьогоднішній день, стрес стає невід’ємною частиною життя сучасної людини. Кажуть, що коли робочі будні пов’язані постійною роботою за комп’ютером або відповідями на телефонні дзвінки, а перерва викроїти немає можливості, будьте уважні і не опинитеся в групі ризику і отримати стрес на роботі. Стрес, звичайно ж, негативно позначиться на працездатності.

Хорошим помічником від стресу є використання чистої питної води, її хімічний склад з корисним макро і мікроелементами зміцнить імунітет і нервову систему.

Якщо Ви бажаєте знайти легкий і недорогий спосіб зберегти здоров’я в порядку: внутрішні органи і мозок. Порушення водного балансу теж може стати причиною стресу.
Недостатня кількість води в організмі підвищує вміст в організмі кортизолу, який є гормоном стресу.
Чи не достатній рівень води дає навантаження на організм і збої в роботі внутрішніх органів.

Стрес і зневоднення взаємопов’язані

Зневоднення організму може стати причиною стресу і навпаки. Щоб розірвати це замкнене досить подбає про наявність будинку і на робочому місці достатньої кількості очищеної води. А доставка води додому допоможе в цьому.

Сигнали організму про недостатній рівень води:

  • Почуття спраги — організм сигналізує про зневоднення;
  • Колір сечі — якщо у неї темний різко неприємний запах, значить, організм зневоднений. Чим вона темніше і гірше пахне, тим більше нестача води, який потрібно в терміновому порядку заповнити.

Як виробити звичку пити воду

Доставка води додому

Як робити так, щоб пиття води було не в тягар, а приносило задоволення і користь? Ось нескладні поради, які допоможуть звичкою влаштуватися в вашому щоденному розкладі:

  1. Перед сном приготуйте на тумбочці біля вашого спального місця стакан води, прокинувшись вранці насамперед, випийте його;
  2. Купіть собі спеціальну пляшечку для води і стежте, щоб вона завжди була наповнена очищеною водою, пийте її протягом дня невеликими порціями;
  3. Залишайте на робочому столі склянку з водою, періодично відспівуючи з нього воду невеликими ковтками;
  4. Замість чергової чашки кави або лимонаду — випийте склянку води, можете додати для смаку в нього сік лимона, мед або ягоди по сезону;
  5. Одне з головних правил — пити часто, але невеликими порціями. Випитий за раз літр води не принесе користі, а лише викличе почуття неприйняття.

Наприклад, ви припускаєте, що на роботі або майбутній зустрічі може статися стресова ситуація, візьміть з собою свою пляшечку з водою і пийте по чуть-чуть з неї. Ви відразу відчуєте, що напруга зникає з кожним новим ковтком очищеної бутильованої води від Компанії ТМ «Water Club».

Доставка води додому з вигодою від Компанії ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

Почавши співпрацю з ТМ «Water Club» і ставши нашим клієнтом Ви отримаєте наступні переваги:

Вода очищається методом зворотного осмосу, вона відповідає українським стандартам і це підтверджено сертифікатами СЕС;
Наша вода ідеальна для щоденного пиття і приготування на ній їжі, не залишає нальоту і накипу, її можна пити дітям і дорослим;
Доставка води додому автотранспортом Компанії завжди безкоштовна і в зручний для клієнта час.
У сучасному місті знайти чисту воду не представляється можливим. На допомогу приходить доставка води додому, наприклад від Компанії ТМ «Water Club».

Постійне використання очищеної бутильованої води в офісі й будинку допоможе тримати в нормі імунітет і стійкість організму в разі виникнення стресової ситуації. Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» — запорука сталевих нервів і міцного здоров’я.

Замовте нашу воду один раз і Ви закохаєтесь в її смак надовго.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...