Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода радянської епохи

Доставка води додому Одеса

Неочищена води в крані в сьогоднішніх реаліях може бути використана тільки для побутових і технічних потреб. Навіть для приготування їжі не рекомендується її використовувати, не кажучи вже про те, щоб її пити. Населення країни поступово переходить на доставка води додому Одеса. Близько шістдесяти відсотків людей перейшло на вживання бутильованої води, купленої в магазинах або замовлену у компаній, що спеціалізуються на доставці води додому або в офіс. Решта сорок відсотків чистять воду за допомогою різноманітних фільтрів. Але чи завжди люди в нашій країні так робили?
Доставка води додому Одеса

Коли не було фільтрів і пластикових пляшок

Наші батьки пам’ятають час, коли ще не було ніяких фільтрів для води і пластикових пляшок. Запропонуй громадянину СРСР піти і купити в магазині звичайну питну воду, він би не зрозумів навіщо і для чого так робити. У ті роки воду можна було пити без побоювань з-під крана, бювету, колодязя. Вона була смачною і безпечної для людини. Правда, можна було набути пластиковий фільтр, але на той час це вважалося необґрунтованою витратою грошей.

Як же вгамували спрагу радянські громадяни? Проста води в магазинах не продавалася. Але було вдосталь фруктових соків. На вулиці можна було купити квас з бочок, він відмінно тамував спрагу влітку. У багатьох місцях по місту стояли апарати з продажу газованої води. Простою вода з газом обходилася в одну копійку, з сіропом- три копійки. На всіх був один стакан: випив воду, помий стаканчик і залиш для наступного.

Незручності були, якщо воду хотілося взяти в дорогу. Скляні банки були важкими, а пластикові пляшки ще не були в ужитку. Але в кожному заснований були фонтанчики з чистою водопровідною водою. Її можна було сміливо пити, не переживаючи про своє здоров’я. У селі або селі були колонки, воду в будинок приносили відрами, і вода була смачнішою, ніж з-під крана.

Коли все стало погано

Чому за якихось сорок — п’ятдесят років стало небезпечно пити водопровідну воду? Чому сьогодні на доставка води додому Одеса стало оптимальною альтернативою проточній воді? Можна виділити дві основні причини.

Технологічний прогрес, великий ріст промисловості і нафтопереробних галузей негативно позначився на екології Землі. Навіть у великих містах з водопровідної труби тече рідина, непридатна для пиття та приготування їжі. З вини людини залишилося дуже мало джерел з чистою водою.

Інша причина більш банальна-водопровідні мережі дуже зносилися, на х реконструкцію і оновлення в бюджеті немає грошей.

Покоління СРСР, вільно які пили воду з крана без остраху за здоров’я, можуть підтвердити, що «та» вода була з кращими смаковими якостями, ніж «ця». Вода в крані сьогодні має запах хлору, може бути каламутною і брудною, незважаючи на очистку на очисних спорудах міста.

Доставка води у Одесі

Повністю очищена вода — це найважливіший життєвий ресурс, необхідна кожній людині. Відмінною альтернативою водопровідної води стало доставка води додому Одеса.

Вживання очищеної і корисної води ТМ Water Club це фундамент для міцного здоров’я в майбутньому.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...