Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода в житті дитини

Доставка води та її вплив на дитину

Народжуючись, і до півроку, новонароджений харчується материнським молоком. Але, вже починаючи з шести місяців, в раціон харчування малюка вводиться вода. Але не будь-яку воду можна давати дитині.

З усіх дітей шкільного віку тільки 10 відсотків дітей є здоровими. Навчаючись у школі, проблеми із зором збільшуються в більш ніж три рази, проблеми з травленням і шлунком, а також вегето-судинною дистонією трапляються в 10 разів частіше. Відвідуючи дошкільні установи і школи, імунітет у дітей знижений і вони більш схильні до вірусних захворювань. Хронічні захворювання у дітей діагностуються все частіше. Все це веде до того, що випускаючись зі школи, близько третини випускників страждають хронічними захворюваннями.

На всі ці показники впливають такі фактори як недотримання санітарних норм у навчальних закладах; меблі, погано впливає на поставу і хребет дитини; хронічна втома, супроводжувана стресами через перенавантаження шкільною програмою.

Якісна питна вода здатна зміцнити здоров’я і імунітет школяра. Вода для молодого організму дуже важлива, тому слід приділити увагу на те, що п’є дитина. Піклуючись про здоров’я дитини потрібно віддати перевагу якісно очищеній воді, наприклад воді «Water Club». Доставка води в школу забезпечить весь необхідний набір корисних властивостей для підтримки здоров’я дитини.

Зв’язок води і авітамінозу

Доставка води

Авітаміноз здатний погіршити наш стан здоров’я, організм дитини гостріше реагує на нестачу вітамінів мінералів, що стає причиною порушення обміну речовин, дитина стає дратівливою, починає хворіти частіше.
Фахівці в цьому питанні прийшли до думки, що лише забезпечення достатньою кількістю вітамінів в раціоні дитини, не дає стовідсоткової гарантії їх засвоєння організмом.
Виявляється, вода поганої якості не розчиняє на належному рівні мінерали і вітаміни. Така рідина не може доставити до клітин і тканин організму поживні речовини, роблячи їх просто марними.
Це означає, що батькам слід запастися не тільки полівітамінами, а й якісно очищеною водою. Такою водою є вода ТМ «Water Club», доставка води благотворно впливає на організм і зможе повністю розкрити всі властивості вітамінів, зміцнить імунітет і боротися з вірусами в осінньо-зимовий період.

Вода і обмінні процеси

Діти, як і дорослі, схильні до стресів (розумові та фізичні навантаження в школі, новий режим дня, зміна оточення) через зміну ритму життя.
Вода бере участь у багатьох процесах організму: є джерелом зростання, впливає на обмінний процес і поділ клітин. Але не будь-яка вода зможе зробити це якісно. Велика ймовірність, що вода з-під крана може завдати шкоди дитячому організму. Тому краще віддати перевагу очищеної бутильованої води, яку організм добре засвоює і переробляє.

Чому краще скористатися доставкою води від ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Власне виробництво позначається на кінцевій ціні води, ціни компанії приємно здивують нових клієнтів. Також клієнтам пропонується скористатися вигідними пропозиціями за ціною і оренди обладнання для води.
Замовити доставку води додому, офіс або школу не залишить праці. Потрібно тільки залишити заявку в оператора або на сайті компанії.
Співробітники компанії привезуть воду вчасно і в обумовлений термін, а також занесуть в приміщення.

Ваші діти можуть пити кращу воду — це зовсім незатратно, але дуже корисно. Оформіть доставка води додому і почніть пити якісно очищену бутильовану воду ТМ «Water Club».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4.80 из 5)
Loading...