Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода з додаванням фтору: чи є користь?

Замовлення води додому

У Сполучених Штатах Америки та ряді країн Європи питна вода піддається фторування. Метою даної процедури є попередження захворювання зубів карієсом у населення.

Навіщо воду збагачувати фтором

У воді є безліч мінеральних речовин, включаючи фтор. Фтор має в земній корі, з якої він і западе в воду. Найменша кількість мікроелемента знаходиться в озерах і річках, а вода в підземних річках містить найбільший відсоток фтору. Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла прийнятну норму фтору у воді, вона коливається в межах від 0,5 да 1 міліграма на літр води в залежності від кліматичних умов.
Дослідження американських вчених показали, що у населення, яке проживає в місцевості, де вода більш насичена фтором, стан зубів значно краще.
Сьогодні в деяких країнах вся питна вода в крані піддається фторування — вчені цих країн вважають, що це сприяє вирішенню проблеми карієсу при мінімальних витратах. Але є країни, де це заборонено і прирівнюється до забруднення води відходами виробництва.

Вплив фтору на людину

Замовлення води додому

Фтор впливає на зуби через їх поверхню, тим самим знижуючи вимивання з зубної емалі солей мінералів, а в зубах вже схильних до карієсу — уповільнює процес їх псування.
За своєю природою фтор є отруйною речовиною, це газ блідо-жовтого кольору з сильним запахом. У природі фтор зустрічається в поєднанні з кальцієм чи натрієм. Доза в кількості від 10 гр. фторид натрію смертельно небезпечна для організму. Симптоми отруєння такі: пронос, блювота, нудота, загальна слабкість. При отруєнні уражається центральна нервова і серцево — судинна системи.
За один раз складно отримати таку велику дозу, однак він може поступово накопичуватися в різних органах організму.

Чого більше користі чи шкоди від такої води?

Думки з цього питання різняться. З одного боку стоматологи і сфера охорони здоров’я кажуть про безпеку та ефективність вживання води збагаченої фтором. Але є й інша думка, що особливої ​​користі для зміцнення зубів фтор не робить.
Наприклад, перенасичення організму фтором може стати причиною остеопорозу, захворювання мозку, хвороби і псування зубів.

Вода без фтору

У багатьох країнах Європи вода піддається фторування в обов’язковому порядку. Але в таких країнах, як Австрія, Данія, Бельгія, Франція, Німеччина, Чехія, від цієї практики відмовилися.
У країнах СНД також проводилися дослідження води. Середній рівень насичення води фтором вважається прийнятним і вище, ніж в США, тому від програми по фторування води було вирішено відмовитися.
Для тих, хто живе в країнах, де вода фторується, є два шляхи позбутися фтору у воді.

Перший, це обзавестися будинку спеціальними системами, які працюють за принципом очищення води методом зворотного осмосу або перейти за замовлення води додому.
При виборі першого варіанта варто врахувати недешеву вартість обладнання, мену фільтрів і обслуговування системи.
Тому, другий варіант більш економічний і замовлення води додому здійснюється у зручний для клієнта місце і час.

Замовлення води додому: корисна вода від Компанії ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

Поcле очищення води методом зворотного осмосу вона збагачується необхідним для людського організму кількістю мікроелементів і мінералів на обладнанні іспанського виробництва.

Замовлення води на будинок від ТМ «Water Club» має ряд переваг:

  • Застосування методу зворотного осмосу на сучасному обладнанні дозволяє очистити воду від вірусів, бактерій і солей металів на 99,9%.
  • Вода щомісяця перевіряється на відповідність стандартам якості, що підтверджується сертифікатами СЕС;
  • Ви отримуєте воду найкращої якості за прийнятною ціною, з безкоштовною доставкою автопарком компанії.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...