Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вода з крана або замовлення води додому?

Замовлення води додому Одеса

Хоч як би очищали воду з відкритих джерел, восени водойми забруднюються через дощі, а навесні водойми забруднюються від бруду, який накопичився в снігу і несуть в воду залишкові розчини добрив і гербіцидів. Вихлопні гази машин, викид промислових відходів підприємств і фабрик забруднюють воду хімією круглий рік. Замовлення води додому Одеса — вихід з ситуації, який допоможе мати вдома чисту воду.

Екологи і медики єдині в питанні безпеки питної води з крана- вона небезпечна для здоров’я, пити і готувати на ній загрожує наслідків в майбутньому. Промислові підприємства безконтрольно скидають в річки свої відходи і колись питна вода перетворюється в хімічно-бактеріологічну рідина. Очисні системи міста не здатні на достатньому рівні знезаразити воду від механічного забруднення, солей важких металів, нітратів і вірусів.

Найпопулярніший і дешевий спосіб дезінфекція води-хлорування. Однак неякісна вода є «винуватицею» виникнення до 80% захворювань у людини, в той час як вживання якісно очищеної води продовжує життя до 8 років.

Найважливішою проблемою під час хлорування питної води є висока активність хлору, він вступає в хімічну реакцію з усіма органічними і неорганічними речовинами, що знаходяться у воді. При цьому утворюється канцерогенна і отруйна речовина хлороформ. Це уповільнена бомба для організму людини. Доведено, що він викликає такі хвороби, як рак сечового міхура, рак шлунка та рак прямої кишки. Страждають не тільки органи травлення. Хлор може стати причиною хвороби серця, анемії, підвищеного тиску і атеросклерозу. Від купання страждає шкіра, руйнується структура волосся, може бути викликано подразнення слизової оболонки ока.

І якщо відмовитися від миття в душі проблематично, то хоча б почати пити і готувати на чистій воді буде коштувати дешевше, ніж можливе лікування в майбутньому.

Що ж робити?

Замовлення води додому Одеса

Самим недорогим і ефектним методом піклуватися про здоров’я в питанні води-це доставка води додому або в офіс в Одесі. Лише очищення на молекулярному рівні, яка здійснюється в методом зворотного осмосу, може очистити воду від усіх домішок, бактерій і вірусів. Через фільтр, який має розмір 0,0001 мікрон, проходять тільки молекули води і кисню. Система очищення води методом зворотного осмосу дозволяє отримувати воду дуже високої якості. З води витягуються всі шкідливі і небезпечні для людини «добавки».

Прийшовши до вирішення перейти на бутильовану воду слід вивчити ринок постачальників бутильованої води.

Як вибрати «свого» постачальника:

  1. Купуйте воду у виробника безпосередньо, так ви заощадите на вартості води.
  2. Якісна і хороша вода повинна містити необхідний комплекс мікроелементів і мінералів, необхідних для людського організму.
  3. Зверніть увагу на ступінь очищення води, на якому обладнання і яким способом це відбувається.
  4. Чи може постачальник надати документи, які засвідчують якість продаваної води. Тільки очищена від мікробів, вірусів і інших домішок вода, може вважатися чистою та безпечною.
  5. Дізнайтеся які способи замовлення та оплати за воду пропонує компанія. Можливість замовити воду не тільки по телефону, але і в інтернет магазині, а оплатити як готівкою, так і банківської картой- будуть вважатися додатковим плюсом при виборі.

доставка води Одеса

Замовлення води додому Одеса на вигідних умовах можна здійснити у компанії-виробника Water Club:

  • Вода відповідає вітчизняним і європейським стандартам якості. Також є сертифікати якості, видані санепідстанцією, які свідчать про відмінну якість і безпеку продаваної води.
  • На етапі очищення води використовується метод зворотного осмосу. Компанія Water Club використовує новітнє обладнання Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), які видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води.
  • Вода за своїм складом максимально наближена до природної, також вона збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.
  • Замовлення можна зробити за телефоном, зв’язавшись з оператором або на сайті постачальника, заповнивши просту форму на доставку води. Оплата приймається готівкою, під час доставки води або безготівковим шляхом, як буде зручніше клієнтові.

Для тих, хто піклується про своє здоров’я, відмінному самопочутті і життєвої енергії, замовлення води ТМ Water Club додому або в офіс буде найвірнішим рішенням.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...