Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Вплив води на здоров’я дитини

Замовлення води додому в Одесі

Угамування спраги є однією з фізіологічних потреб організму.

Саме вода може:

  • надати сил і енергії,
  • вивести токсини з організму,
  • засвоїти поживні речовини,
  • регулювати температуру і масу тіла,
  • провести кисень в клітини.

При нестачі рідини в організмі можуть виникнути хвороби, тривожність і поганий настрій.

Вплив води на дитячий організм

Для дитини та її зростаючого організму очищена питна вода дуже важлива, адже метаболічні процеси в дитячому організмі проходять значно швидше. В обов’язки батьків входить обов’язок стежити за тим, що п’ють діти. Адже від того, що п’ють діти залежить їх здоров’я і самопочуття. Наприклад, у водопровідній воді міститься сіль, хлор та інші забруднення, які негативно позначаться на здоров’ї. Така вода може стати причиною млявості, стомлюваності і частих хвороб у малюка. «Вода-джерело життя» про це варто пам’ятати батькам.

Думка лікарів про роль води в житті дитини

Лікарі підтверджують факт, що чиста питна вода — це найкраще джерело рідини для дитини в будь-якому віці. Чого не можна сказати про лимонад і газованих напоях. Чисту воду потрібно пити протягом всього дня, це одна зі складових дитячого раціону.

Організм дорослої складається з води на 60 відсотків, для дитини цей показник 80 відсотків. Норма води у дитини більше, ніж у дорослого, отже, і якість має бути вище.

Вимоги до якості води для дитини

Замовлення води додому в Одесі

До якості води для дитини пред’являються досить жорсткі вимоги, вона повинна містити необхідну кількість мінералів і мікроелементів. Ці речовини допомагають зміцненню і підвищенню імунітету дитини. Всі хімічні процеси, що протікають в організмі, потребують води.

Питна вода для дитини повинна бути природною і м’якою. Без будь-яких шкідливих домішок. Недбале ставлення до того, що п’ють діти може привести до сильних розладів, а це може мати наслідки в майбутньому, вже будучи дорослою людиною.

Наслідки неякісної води для дитини

Пиття неякісної води цілком може привести до серйозних хвороб. Оформивши замовлення води додому в Одесі батьки повинні звертати увагу на склад, тару, підкріплено якість води відповідними сертифікатами якості, виданими СЕС.

У повсякденному житті важливо не тільки пити якісно очищену воду, але використовувати її і для приготування їжі. Для купання новонароджених дітей водопровідна вода не годиться, так як на шкірі немовляти можуть залишитися шкідливі бактерії, які можуть викликати алергію. А ось очищена бутильована вода якраз підійде, наприклад, вода ТМ «Water Club».

Яку воду вибрати для дитини

Піклуючись про здоров’я малюка і уникнути наслідків від вживання недоброякісної води слід відповідально підійти до вибору постачальника виробника води.

Поради у виборі води:

  • Дізнайтеся, чи проводиться виробником постійні обстеження проб води в санітарно-епідеміологічній службі і чи можете ви з ними ознайомитися. Відповідального виробникові нічого приховувати і він, звичайно ж, дасть ознайомиться з актами перевірок.
  • Величезне значення має обладнання для очищення води. Чим сучасніше обладнання, тим буде більш якісно очищена вода.
  • Якщо у компанії виробника є сайт, на ньому можна знайти інформацію про хімічний склад води. Ця ж інформація повинна бути вказана на етикетці пляшки.

Які переваги дає замовлення води додому в Одесі від ТМ «Water Club»

Доставка води у Одесі

Вода очищена від шкідливих домішок і патогенних мікробів на сучасному обладнанні, має чудовий смак. Така вода, безумовно, позитивно позначиться на роботі шлунково-кишкового тракту і всіх органів людини, включаючи дітей.
Можна оформити замовлення води додому в Одесі від однієї пляшки (наприклад, щоб визначити чи підходить вода за смаковими якостями) і потім вже замовляти необхідну кількість для будинку.
Відпадає необхідність самостійно займатися купівлею води, стояти в черзі на касі оплачуючи її і носити важкі сулії додому.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...