Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Все про фільтри для води і кип’ятіння

Доставка води додому

Фільтри для води досить популярні серед населення. І дуже багато хто живе в омані, що домашній фільтр для води може якісно очистити воду і зробити її безпечною для вживання. Чи справді це так є, як описується в рекламних буклетах.

Омани про домашніх фільтрах для води

Ще не придуманий фільтр домашнього використання, який був би здатний очищати воду від абсолютно всіх вірусів, бактерій і шкідливих домішок. Щоб розібратися, що і як, потрібно зрозуміти принцип роботи фільтра, а також які у нього можливості для очищення води.

Фільтри бувають двох типів: механічні та сорбційні.

Принцип механічного очищення полягає в наступному: вода проходить через мембрани, які при фільтрації води затримують в собі шкідливі речовини. При цьому фільтр затримує тільки елементи розміром з 0,1 мм, все, що меншого розміру потрапляє в очищену воду. Тому, можна з упевненістю сказати, що навіть в такого фільтру воді будуть матися небезпечні для організму бактерії.

Метод дії сорбційної фільтра заснований на використанні сорбенту, через який проходить вода. Сорбент вбирає в себе забруднення, залишаючи їх в собі. Але і тут є нюанс, пори в сорбенті мають розмір близько 10 мікрометрів, і виходить, що віруси і бактерії меншого розміру безперешкодно пройдуть крізь них.

Ще є варіант установки будинку системи фільтрів на принципі роботи зворотного осмосу. Недоліком можна вважати велику вартість обладнання і ремонту у випадку несправностей.

У продажу пропонують і фільтр зі срібною фільтрацією. У своєму складі він має концентрацію срібла, яка повинна знищувати бактерії. Але ось з вірусами фільтр вже не впорається, і вони потраплять в воду. Також слід пам’ятати, що велика концентрація срібла у воді може негативно позначитися на організмі людини.

Мінусом можна вважати і те, що така вода обесолівается. Вживання такої води на протязі довгого часу може призвести до порушення водного та сольового балансу в організмі.

Якщо не поміняти фільтр вчасно, то він почне з подвоєною силою забруднювати відфільтровану воду усіма бактеріями, які назбиралися раніше. Домашні фільтри добре справляються з видаленням хлору, така вода прекрасно підійде для вмивання, але для піться краще її не використовувати. Для щоденного вживання вибирайте послугу «доставка води додому». Компанія ТМ «Water Club» пропонує своїм клієнтам очищену бутильовану воду вищої якості.

Всі «проти» кип’яченої води

Доставка води додому

Чи замислювалися Ви, чому кип’ячену воду не наливають в акваріум або чому такою водою не поливають квіти? Тому що, ні рибки, ні квіти не зможуть вижити з такою водою. Організм людини також погано сприймає таку воду.

Основні чинники проти кип’ятіння води:

  1. Не всі мікроби вмирають при кип’ятінні води, існує не один десяток мікробів, які виживають навіть при температурі сто градусів. Такі «хімічні приправи», як важкі метали, пестициди, нітрати, нафтопродукти теж залишаються у воді після кип’ятіння.
  2. Проточна вода «багата» хлором, після кип’ятіння в ній утворюється діоксин, що володіє канцерогенну дію, який з роками накопичується в організмі людини.
  3. При кип’ятінні руйнується структура води, роблячи її якщо не небезпечною, то ніяк не корисною для людини. Кип’ячена вода інертна і важка для організму. Краще відмовитися від її вживання і перейти на бутильовану воду, а доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» допоможе в цьому.

Доставка води додому від ТМ «Water Club» збереже і примножить здоров’я

доставка води Одеса

Наша компанія пропонує своїм діючим і майбутнім клієнтам якісно очищену воду, яка в своєму складі не містить шкідливих речовин і збагачена корисним мікроелементами. Для збереження здоров’я пропонуємо Вам спробувати бутильовану воду від Компанії ТМ «Water Club», вона не оставить Вас байдужою.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...