Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Хибні уявлення про воду

Доставка води додому

Вода в джерелі чиста і безпечна

Лабораторні дослідження проб води санітарно — епідеміологічних служб досить часто виявляють в джерельній воді небезпечні для людини елементи. Не рідко в новинах можна почути інформацію про серйозні інфекційні захворювання, які стали наслідком вживання джерельної води. У такій воді можна знайти віруси, бактерії, солі важких металом, а також пестициди.

Важливо пити воду, але неважливо її якість

Доставка води додому

Велика помилка, яка в майбутньому може стати причиною важких захворювань. Встановлений факт, що до вісімдесяти відсотків інфекційних захворювань на планеті пов’язане з поганою якістю питної води. Така ж проблема спостерігається з боку неінфекційних захворювань пов’язаних з урології, поширення яких теж залежить від якості води. З боку онкологічних захворювань можна відзначить, що нафтопродукти, пестициди і важкі метали можуть стати причиною онко захворювань.

Картридж очищення води можна використовувати поки не закінчиться його технічний термін придатності

Це твердження можна було б віднести до фільтрації води, яка не схильна до повторного забруднення, яке вона отримує проходячи від очисної станції по трубопроводу. Стан трубопровідних мереж не залишає сумніву в тому, що як би добре спочатку не очищається вода, на її якість впливає і стан труб за якими вона проходить свій шлях до крана на кухні.
З усього цього випливає, що картриджі в фільтруючих системах потрібно міняти в два рази частіше, ніж це рекомендує виробник. У разі, коли картридж переробляє свій термін експлуатації, вода навпаки починає забруднюватися з подвоєним напором.

Доставка води додому швидке і якісне вирішення проблеми чистої води в будинку.

Чим дорожче фільтр, тим він якісніший

Купивши найдорожчий фільтр для води, не можна бути впевненим, що він якісно очищає воду і його складові працюють з розташованими в воді забруднювачами. Глечики-фільтри, з цієї точки зору, вважаються марними через те, що не можуть прибрати з води повністю все домішки, які знаходяться у водопровідній воді, не дивлячись на його ціну.

Вся вода вода однакова за якістю

Доставка води у Одесі

Зупинивши свій вибір на послуги «доставка води додому» для використання її в якості пиття і приготування їжі слід дуже уважно поставитися до вибору виробника, тому що нерідко продукт сумнівної якості видають за якісний.

Щоб не купити небезпечну для здоров’я рідина під виглядом «кришталево чистою» води наведемо деякі основні принципи вибору по-справжньому якісного продукту:

  1. Виробник води повинен регулярно перевіряти якість продаваної води в санітарно-епідеміологічній службі. Компанія ТМ «Water Сlub» перевіряє якість своєї продукції щомісяця, на більш ніж десять показників якості, на підставі виданих сертифікатів якості можна стверджувати, що дана торгова марка реалізує безпечний якісний продукт своїм клієнтам.
  2. Дізнайтеся яким способом проходить очищення води, яке використовується обладнання і як забезпечується контроль якості на виробництві. ТМ «WaterClub» в своїй роботі використовує устаткування виробництва Jimten (Іспанія). Вода очищається методом зворотного осмосу, при цьому з неї видаляються всі нерозчинні речовини, віруси. Бактерії, пестициди та ін. На 99,9%.
  3. Після цього бутильована вода насичується потрібними мінералів і необхідним для організму мікроелементами.
  4. Уважно вивчіть етикетку на бутлі — в ній повинні бути вказані: юридична адреса організації, повний хімічний склад води, дата розливу і термін придатності.
  5. Наявність у компанії свого автопарку машин і безкоштовної доставки також позитивно впливає на імідж компанії.

Доставка води додому від Компані ТМ «WaterClub» забезпечить своїх клієнтів не тільки якісною водою, але і зарядом бадьорості.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...