Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Як орендувати кулер в офіс в Одесі

Доставка води в офіс Одеса

Вживається людиною вода повинна бути чистою, без будь-яких небезпечних для здоров’я домішок. Але в даний час, проточна вода в крані перестала відповідати цим вимогам і для безпеки свого здоров’я доводиться купувати бутильовану воду. Доставка води в офіс Одеса-краще рішення в забезпеченні офісу чистою водою.

Більшість організацій, які реалізують очищену воду пропонують також купити або орендувати кулери для води.

Якщо Ви, як керівник організації, вирішили подбати про здоров’я ваших співробітників і вирішили замовляти доставка води в офіс Одеса, то наступне питання буде-орендувати або купувати кулер.

Кулер в офісі допоможе забезпечити питною водою працівників, з його допомогою можна отримати очищену воду кімнатної температури, охолоджену або гарячу, для приготування кави або чаю. Наявність тієї чи іншої функції залежить від моделі обраного апарату.

У кабінеті або переговорної буде зручно встановити невеликий кулер на стіл, тумбу або спеціальну підставку.

Організації та підприємства вважають за краще ставити в холі, коридорі або на офісній кухні підлогові кулери. Він працює в автоматичному режимі, і завжди можна налитий холодну або гарячу воду. Це дуже зручно, швидко і естетично.

Доставка води в офіс Одеса

Що дає оренда кулера в офісі:

 1. Це вигідну пропозицію, адже не треба буде турбуватися про внутрішню роботу приладу.
 2. Якщо пошкодження або поломка станеться з вашої вини, нести витрати на ремонт доведеться організації, в користуванні якої знаходиться кулер.
 3. Оренда кулера закріплюється підписанням договору, в якому викладаються всі вимоги і обов’язки сторін.

Купівля кулера організацією:

 1. Вигідно, адже прилад буде знаходитися у власності підприємства і з часом окупить свої витрати.
 2. Можна самостійно стежити за функціонуванням приладу і виробляти санітарну обробку техніки. Це тільки позитивно буде складатися на здоров’я співробітників.
 3. Можливість вибрати модель, яка буде відповідати функціональним вимогам і бажанням покупця.

Навіщо чистити кулер

 • При установці з бутлі знімається пробка і в цей момент всередину воду можуть потрапити бактерії з рук людини. У воді бактерії швидко розмножуються і це забруднить чисту воду.
 • Якщо в кулері вбудований нагрівальний елемент. То з часом на ньому може утворитися накип. Вчасно очищена накип продовжить термін експлуатації приладу.
 • Під час санітарної обробки проводиться процедура знезараження обладнання: чистяться краник, краплі збірники і лицьова панель кулера.
 • У компанії «Water Club» можна замовити послугу якісної очистки кулера кваліфікованими співробітниками, це заощадить ваш час і забезпечить більш якісну роботу обладнання.

Про що варто пам’ятати при користуванні кольором:

 • Повноцінна чистка повинна проводитися один раз в 3-6 місяців, в залежності від інтенсивності експлуатації приладу.
 • У момент установки бутлі в кулер не забувайте знімати захисний термоковпачок, стікер на пробці. Щоб мікроби не потрапляли в воду знезаражують пробку на бутлі.
 • Тільки якісна збереже нагрівальні елементи в кулері в робочому стані.

Доставка води у Одесі

Замовляючи доставку воду у компанії-виробника «Water Club» ви отримуєте:

 1. Воду, яка відповідає українським і європейським стандартам якості. При бажанні, клієнт завжди може ознайомитися з висновками лабораторних досліджень, виданих СЕС і упевнитися в якості споживаної води.
 2. Для очищення води ТМ «Water Club» користується новітнім обладнанням з використанням методу зворотного осмосу. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості.
 3. Компанія пропонує широкий вибір помп і кольорів, які можна купити чи взяти в оренду на вигідних умовах.

Якісна вода, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам, є основною умовою для збереження здоров’я людини. Замовляйте послугу доставка води в офіс Одеса у ТМ «Water Club» і вона буде приносити тільки користь.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...