Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Як пережити літню спеку в офісі

З приходом літньої спеки і спеки, працювати в багатьох офісах стає неможливо. Загальновідомо, що для гарного самопочуття людині підходить температура навколишнього середовища в рамках 20-22 градуси. Як тільки підвищується температура в приміщенні — погіршується самопочуття. У такі періоди рекомендується пити якомога більше питної води.
Якщо Ви керівник компанії і дбаєте про здоров’я своїх співробітників, Компанія ТМ «Water Club» пропонує придбати кулер в офіс. Наявність на робочому місці чистої питної води поліпшить здоров’я колективу і, звичайно, вплине на велику продуктивність і виконання планів.

Рішення проблеми

Встановлено, що в добу в організм має надходити півтора літра води, але в літню пору доза повинна бути збільшена до двох літрів. Якщо не дотримуватися питного режиму, можуть початися проблеми з нирками та іншими внутрішніми органами.
У деяких офісах проблему спеки вирішують установкою кондиціонерів або вентиляторів, однак це не замінить воду, а може стати причиною збільшення кількості лікарняних листів (можна застудитися на ангіну або застудити шию). Тому безпечніше зі спекою боротися більш дієвими способами, наприклад, пити воду. Замовлення води в офіс від Компанії ТМ «Water Club» забезпечить офіс корисної та якісної водою.

Чим краще вгамовувати спрагу влітку?

Для вгамування спраги завжди слід робити вибір на користь чистої води. Лимонад, солодкі напої, сік — не вгамовують спрагу, від них хочеться пити ще більше. Організм людини потребує питної води, саме вона насичує вологою клітини, регулює обмінні процеси.
Тому дуже важливо ввести на роботі питну культуру в колективі.

Як забезпечити офіс якісною водою?

Для забезпечення постійної наявності в офісах сьогодні прийнято користуватися послугою замовлення води, тому що використання водопровідної води недоцільно — вода несмачна і погано очищена.

Компанія ТМ «Water Club» пропонує великим підприємствам і малим офісам:

  1. Наша вода має приємний смак і підходить для щоденного використання, її можна пити без попереднього кип’ятіння, готувати на ній чай і кава;
  2. Воду, очищену на сучасному обладнанні методом зворотного осмосу. Завдяки використанню цього методу вода очищається на 99% від усіх шкідливих елементів, включаючи залізо, залишки важких металів, пестициди, залишковий хлор, віруси і бактерії;
  3. Вода відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам якості;
  4. Вода регулярно перевірятися на більш ніж десяток показників якості, перевірки підтверджуються сертифікатами якості, виданими санепідстанцією;
  5. ТМ «Water Club» є компанією-виробником. Що дозволяє пропонувати клієнтам конкурентоспроможні ціни на ринку даних послуг;
  6. Для зручності клієнтів пропонується кілька варіантів замовлення води: цілодобово на сайті компанії http://waterclub.od.ua або по телефону +38 (097) 439-1000;
  7. Замовлення води і доставка в офіс проводиться безкоштовно автотранспортом нашої компанії, згідно з домовленістю з клієнтом.

Кулер в офісі: стильно і корисно

Доставка води у Одесі

Для зручності розливу води Компанія ТМ «Water Club» пропонує великий вибір кольорів: підлогового і настільного, компресорних або з електронним охолодженням, з холодильником або додатковим шафок. Фахівці нашої компанії підберуть обладнання для великого і маленького колективу.
Основна перевага кулера — зручність розливу води, можливість робити каву і чай співробітниками, не виходячи з офісу.
Компанія ТМ «Water Club», при бажанні, пропонує орендувати обладнання за умови щомісячного замовлення певної кількості бутлів.

Замовлення води в офіс від Компанії ТМ «Water Club» вірне рішення питного питання для кожного офісу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...