Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Як впливає вода на наше тіло?

Зараз багато молодих людей починають вести здоровий спосіб життя. Один з пунктів — це вживання води в необхідній кількості. На день дорослому організму потрібно від 1 до 1.5 літра чистої води, соки, чаї, кава в цей рахунок не входять.
Вода також повинна містити мікроелементи та вітаміни. У компанії ТМ «Water club» вода відповідає всім стандартам. Замовлення на будинок або в офіс здійснюється при натисканні тільки однієї кнопки. Це метод дуже спрощує сучасне життя.


Після замовлення з клієнтом зв’язується консультант і всі деталі обговорюються по телефону. Великий плюс, що доставка абсолютно БЕЗКОШТОВНА.

Користь чи шкода води на організм?

Ми звикли, що вода появляється в нашому будинку з водопроводу. Вживання такої сирої води ніякої користі не приносить організму. До її складу входить хлор для знищення бактерій і мікробів. Але навіть при кип’ятінні неможливо досить убезпечити воду.
Вода з водопроводу жорстка, в її склад також входить фтор і залізо, яке негативно впливає на наші нутрощі. При постійному вживанні такої води псують зуби, організму не надаються всі вітаміни, виникає захворювання крові, впливає на печінку.
Але як же тепер бути? Вода життєво необхідна для нашого організму. Існує вихід і це — вода від ТМ «Water club». Скільки ми вживаємо рідини все позначається на нашій шкірі, обличчі, волоссі.
Жінкам, та й чоловікам, які страждають зайвою вагою без вживання необхідної кількості води просто не обійтися. Разом з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням Ви досягнете відмінного результату.
Здорова шкіра, відмінний стан волосся, здоровий організм може свідчити тільки про те, що вода тільки позитивно впливає на наш організм. Відомо, що через шкіру виводитися якийсь відсоток вологи, при якому резервуари необхідно поповнювати.
Вода ТМ «Water club» включає в себе необхідні елементи для підтримки тонусу вашого організму. Дослідження показали, що снізивается ризик серцевого нападу, ракого захворювання при употребелніі хочаб 1.5 літра чистої води.

Як замовити воду ТМ «Water club» на будинок або офіс?

Для оформлення замовлення Вам необхідно перейти на сайт і заповнити форму, яка з’явиться у Вас на екранах. Це займе не більше 1 хвилини. Будьте впевнені, що доставка води здійсниться вчасно. Після замовлення з Вами зв’яжеться консультант для уточнення кількох деталей.

Плюса при замовленні води додому:
1. Не потрібно переживати, де і чим доставити бутлі води.
2. Вода не буде ніколи закінчуватися в Вашому домі.
3. Доставка здійснюється безкоштовно.

Правильний вибір виробника води допоможе зберегти Ваш організм здоровим і красивим. У компанії ТМ «Water club» вода проходить очистку на новітньому обладнанні. Метод, який застосовується для очищення води має найменування зворотного осмосу. Присутні сертифікати про те, що вода придатна для використання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...