Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Як зберегти воду

Доставка води додому в Одесі

Скільки людина витрачає води щодня

Цікаво, а скільки людина щодня витрачає води? Виявляється, що досить багато. В середньому це 150-250 літрів на добу.

Ось деякі приклади, іноді неекономного витрати води:

  • На душ протягом однієї хвилини витрачається до 100 літрів води;
  • Почистити зуби- 1 літр;
  • Один змив унітаза- до 10 літрів;
  • Ванна води, наповнена на половіну- 150 літрів води;
  • З водопровідного крана в хвилину виливається 15 літрів води, незакритий кран може вилити до тисячі літрів за одну годину.

Але ж кожен з нас може на третину скоротити споживання води, без шкоди для себе. Воду потрібно економити, так само, як і не смітити навколо. Також це допоможе заощадити сімейний бюджет. На планеті мільйони людей відчувають нестачу в питній воді, а також у воді для господарських потреб. Економити воду зовсім не складно. Потрібно всього лише дотримуватися нескладних правил і зовсім невеликі обмеження.

Способи економити воду

Доставка води додому в Одесі

Усунути течі. Пошкодження водопровідних труб або вода, що витікає з люків, несе в собі більше втрати води. Звичайно такий ремонт здійснюють спеціалізовані служби. А ось усуне текти будинку в змішувачі в крані під силу кожному.

Не виливати воду просто так. Наприклад, куплені в магазині фрукти і овочі. Спочатку можна промити в мисці, а потім вже обполоснути під проточною водою. А водою з миски можна полити кімнатні рослини. Город можна поливати зібраної дощовою водою.

Вирощувати рослини в саду чи городі, які підходять місцевого клімату. Такі рослини будуть менш вибагливі в плані догляду та поливу, що заощадить значну кількість води.

Відкласти полив на холодну пору доби. У холодну пору доби випаровування вологи буде саме мінімальне. Також рослини так більше вберуть вологи.

Не слід мити садові доріжки проточною водою. Можна їх побризкати водою. А пил змести віником.

Включайте воду, коли це потрібно. При чищенні зубів зовсім не обов’язково вода повинна текти все п’ять хвилин чистки. В душі воду можна включить, коли треба обмитися і з невеликим напором. Вада поточна просто так, витікає в каналізацію без користі.

Користування унітазом за призначенням. Не слід засмічувати його дрібним сміттям, води на його змив піде багато, є небезпека засмічення каналізації.

Посудомийну машину завантажувати повністю, адже не доцільно витрачати велику кількість води для мятья п’яти тарілок.

Доставка води додому в Одесі. Наявність будинку чистої бутильованої води, придатної для пиття і приготування їжі, позбавить від необхідності пити водопровідну воду і піде на користь організму.

Це далеко неповний список не зажадає від Вас будь-яких додаткових витрат, але допоможуть зберегти безцінну воду.

Доставка води у Одесі

Доставка води додому в Одесі від ТМ «Water Club»

Доставка води додому в Одесі проводиться безкоштовно, в зазначений термін, за заявкою залишеної на сайті компанії або оператору по телефону. Слід згадати, що бутильована вода ТМ «Water Club» не просто очищається звичайними фільтрами, а використовує новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія) видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води.

Ви навіть не помітите, як звикнете пити хорошу і смачну воду, а співробітники ТМ «Water Club» завжди вчасно доставлять воду додому і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...