Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Як зберігати бутильовану воду?

Дуже багатьох людей хвилює питання як зберігати воду в бутлях. Необхідно, щоб вода приносила тільки користь Вашому здоров’ю. З неперевірених джерел категорично не рекомендується приймати воду, а також вживати воду з водопроводу. Напевно, вже більшість людей знають всю цю інформацію. Але повторимося ще раз. Вода, яка пройшла очищення на очисних станціях, потрапляє в наші будинки через труби. Все б добре, якби не іржа в трубах і бруд накопичена роками.

Проблема всіх міст — це водопровід не змінний дуже довгий час. Вживання води з колодязя і свердловин схвалюється тільки після проведення лабораторних досліджень. Вода може мати в собі:
1. Бактерії
2. Віруси
3. Пестициди
4. Сіль
5. Важкі метали
Компанія ТМ «Water club забезпечить Вашу родину тільки водою хорошої якості. Дуже важливо, яке обладнання використовується для очищення води. У Європі використовують метод зворотного осмосу. Компанія також застосовує цю техніку. Устаткування використовується м механічними фільтрами очищення. У день людині потрібно вживати приблизно від 1.5 до 2-х літрів води. Вода повинна містити молекули і кисень для принесення користі організму.

Компанія ТМ «Water club»

Для нашого гарного самопочуття необхідно вживати щодня воду. Регулярність основна точка в здобутті хорошої навички. Будьте впевнені, що в майбутньому організм скаже Вам тільки «спасибі». Те, що ми вживаємо потім все позначається на нашій зовнішності, настрої, внутрішніх органів.
Компанія ТМ «Water club» використовує метод зворотного осмосу і проходить очистку тільки на сучасному обладнання. Найголовніше це безпека і гарна якість продукції. Чи не сумлінні виробники можуть економити на якості бутлів і використовувати дешевий матеріал.
Пакування і розлив проводиться автоматично, без втручання співробітників. При покупці бутильованої води в магазинах або супермаркетах майте на увазі, що у відкритому вигляді її можна зберігати до трьох днів. Що ж таке зберігається в цій воді?
В бутлях великого розміру можна зберігати воду довгий час. Використання води у величезних кількостях добре підходить для багатодітних сімей або великої компанії. Влітку і взимку потрібно вживати воду до двох літрів на день і не забувати про це. Гарну звичку виробити легко за допомогою повторення процесу.

Чи потрібно зберігати бутильовану воду?

Якщо існує доставка додому води, навіщо тоді взагалі робити запаси ?! Можна вирахувати на певний час скільки потрібно Вам води і зробити замовлення на сайті або по телефону.
Воду герметично закупорену можна зберігати шістнадцять місяців. Існують деякі нюанси для зберігання бутильованої води. Потрібно остерігатися прямих сонячних променів. Така вода буде вже не придатна до використання. Також все залежить від температури зберігання.
При такому негативному впливі факторів на воду, з пластика виділяються шкідливі речовини і всмоктуються в воду. Категорично забороняється вживання такої води. Вплинути на організм може дуже негативно.
Звертайте увагу на етикету товару який вибираєте. Виробник повинен вказати скільки вода може зберігатися в закритому у відкритому вигляді. Багато хто використовує кип’ячену воду з-під крана. Це не завжди правильний варіант.
Купуючи воду від компанії ТМ «Water club» Ви заощадите хорошу суму грошей. Реалізатори ставлять свій відсоток націнки.

Як вибрати виробника води

Ми виділили для Вас деякі фактори, які потребують особливої ​​уваги:
1. Наявність сертифікату
2. Склад води
3. Стандарт якості
4. Купівля води безпосередньо від виробника
5. Метод очищення води
6. Термін зберігання
7. Дата розливу

Будь-яка вода має свій термін зберігання і потрібно його дотримуватися. Пам’ятайте, Ви самі відповідаєте за своє здоров’я і здоров’я Вашої сім’ї.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...