Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Яка вода безпечна для молодої мами

Доставка води додому в Одесі

Часто буває так, що молода мама тільки після народження свого первістка починає більш відповідально ставитися до свого здоров’я і якості харчування. Це й не дивно, адже якщо новонароджений знаходиться на природному вигодовуванні від мами залежить, які поживні речовини буде отримувати з молоком дитина. Доставка води додому в Одесі допоможе підтримувати водний баланс на належному рівні.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я в своїх звітах повідомляє, що до 85% більшості хвороб джерелом і «винуватцем» вважається питна вода.

Екологія сьогодні змушує все більше людей перейматися якістю води, яку вони п’ють день у день.

Основними джерелами питної води можна вважати:

 1. Водопровідна вода.
 2. Бутильована вода в магазинах, супермаркетах.
 3. Доставка води додому в Одесі спеціальними компаніями-виробниками.

Чистота в герметичній упаковці

Доставка води додому в Одесі

Виробники бутильованої води говорять, що у них найчистіша вода. Адже вони можуть дозволити собі використовувати сучасне обладнання, яке очистить воду від хлоридів, нітратів, солей металів та промислового забруднення води. Чи так це при доставці води додому в Одесі.

Фахівці з харчування пропонують молодим мамам пити і готувати на бутильованої води, як найчистішою і безпечною.

Звучить чудово, але чи так це насправді мул черговий рекламний хід?

Чи можна вірити всім словами виробника

Середньостатистичному споживачеві води буде складно перевірити її якість, тільки якщо не носити кожну пробу води на експертизу.

Як кажуть компетентні фахівці, на одеському ринку можна знайти воду, яка не відповідає чинним стандартам якості. Деякі взагалі розливають в пляшки воду з-під крана видаючи її за бутильовану.

Щоб не платити за воду сумнівної якості, яку і так можна отримати відкривши кран на кухні, потрібно дуже уважно поставитися до вибору постачальника.

Бувають випадки, коли вода може позеленіти. Таке буває з неякісною водою і це говорить, що можливо, недобросовісний виробник додав в воду антибіотики для продовження терміну придатності води.

Або самі бутлі можуть нести небезпеку для організму людини, якщо вони виготовлені не у відповідності зі стандартами. Така тара може містити токсично небезпечні сполуки, які додають в пластик для збільшення його термічних, світлових властивостей.

Який воді віддати перевагу

Для збереження свого здоров’я і уникнути можливих хронічних хвороб в майбутньому треба дуже відповідально підійти до вибору постачальника, а вірніше виробника води.

Кілька практичних порад у виборі постачальника:

 1. Дізнайтеся, чи проводить виробник регулярні обстеження проб води в санітарно-епідеміологічній службі і чи можете ви з ними ознайомитися на першу вимогу. Відповідального виробникові нічого приховувати і він, звичайно ж, дасть ознайомиться з актами перевірок.
 2. Величезне значення має обладнання для очищення води. Чим сучасніше обладнання, тим буде більш якісно очищена вода.
 3. Якщо у компанії виробника є сайт, на ньому можна знайти інформацію про хімічний склад води. Ця ж інформація повинна бути вказана на етикетці пляшки.

Доставка води у Одесі

Доставка води додому в Одесі від ТМ «Water Club» пропонує:

 • Вода відповідає українським і європейським стандартам якості, що підтверджується результатами СЕС, а також відгуками клієнтів.
 • Компанія «Water Club» використовує новітнє обладнання. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), які видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Вода повинна очищатися і збагачуватися корисними мікроелементами і мінералами на сертифікованому обладнанні. Вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію.
 • Наша вода ідеально підходить для щоденного вживання, вона не залишає накипу і підходить для використання в каву машинах.
 • У нас власне виробництво і при доставці Вам не доведеться переплачувати за воду. Для нових та постійних клієнтів проводяться акції та вигідні пропозиції. Навіть для невеликого офісу ми зможемо запропонувати вигідні умови.
 • Доставка питної води в офіс або додому відбувається згідно обумовленого графіка, у зручний для вас час і завжди вчасно. А ще зовсім безкоштовно.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...