Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Яка вода корисніша?

Доставка води Одеса

Артезіанська вода

Плюси:

В кран вам це вода потрапить, попередньо пройшовши очищення різними верствами грунтів. Ця вода не боїться поверхневого або атмосферного забруднення. Склад води не змінюється поза залежить від погоди або пір року.

Мінуси:

У артезіанської воді практично не знайти молекул кисню, адже на глибині 60 метрів його і немає. Дослідження показали, що це може стати причиною онкологічних захворювань. Цей тип води може бути шкідливий через великий вміст в ньому мікроелементів, а ось органічних сполук в ній бракує. Вода, видобута з надр землі, все-таки не готова до повноцінного її вживання. Перед вживанням вона повинна бути перевірена на відповідність стандартам якості. У міських водопроводах її перевіряють, «доукомплектовують» до більш прийнятною для щоденного використання.

Тому, власникам особистої свердловини в приватному секторі чи на дачі, слід перевірити якість води, здавши відповідні лабораторні аналізи. Цей вид джерела передбачає витрати по заміні фільтрів і регулярного догляду за стовбуром колодязя, а також чищення насоса. Доставка води Одеса-зекономите непотрібні витрати.

Вода з джерела

Плюси:

Це природне джерело води. Кажуть, такі джерела мають особливу енергетікой- купання в ній омолоджує і додає сил.

Мінуси:

Цей вид джерела вже давно перестав бути кришталево чистим. Зовні вода може виглядати чистою і затьмарена, але на ділі, при її перевірці, в ній виявляються різних шкідливих речовин. Струмки не підлягають обов’язковій перевірці санітарно-епідеміологічної служби, тому за якість і безпеку її вживання відповідальність ніхто не несе.

Водопровідна вода

Плюси:

Вона загальнодоступна і недорога. Є в кожній квартирі.

Мінуси:

Хлорована труба з-під крана згодом викликає різні захворювання у людини. Також в цій воді спостерігається підвищений вміст заліза, а це причина хвороби крові, печінки, різні алергічні реакції. Перевищення вмісту залишкових елементів стронцію, що веде до рахіту і тендітним кістках. Чистою водою будинки забезпечить доставка води Одеса.

Бутильована вода

Плюси:

Ця вода проходить контроль якості, сертифікована і має висновок санепідемстанції. Вона очищена і збагачена корисним для людини макро і мікроелементами. Виробник завжди вказує хімічний склад на етикетки. Всіма цими якостями володіє вода ТМ «Water Club». Знайти надійного постачальника і оформити доставка води Одеса вірне рішення.

Мінуси:

Є думка, що штучна очищення води фільтрами омертвляет воду. Тому, при виборі постачальника бутильованої води дізнайтеся, наскільки сучасне обладнання на виробництві у постачальника. Використання в системі обладнання зворотного осмосу, а також іонізатор — для біологічного очищення (видалення бактерій і вірусів) буде плюсом при виборі постачальника. Всіма цими критеріями володіє вода ТМ «Water Club».

Чи є сенс «облагороджувати» водопровідну воду?

Доставка води Одеса

Кип’ятіння

Плюси:

При кип’ятінні у воді гине велика частина інфекцій, вода стає м’якшою, частково зникає хлор.

Мінуси:

Великий вміст важких металів, пестицидів і солей збільшується при кожному повторному кип’ятінні, чого не слід робити. При кип’ятінні руйнується структура води. Ця вода знижує імунітет і порушує обмін речовин в організмі.

Відстоювання

Плюси:

Після тригодинного відстоювання у відкритій тарі в воді знижується концентрація хлору.

Тала вода

Плюси:

Заморожена, а в наслідку размороженная вода є біостимулятором для людського організму. Вона знімає сонливість, надає сил і бадьорості, виводить токсини з організму. Для приготування корисної талої води бажано використовувати бутильовану воду, яку можна замовити з доставкою додому або в офіс в Одесі.

Якісна вода від Компанії ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

Розглянувши основні види води і способи її «виправлення», можна зробити висновки, що найрозумніше використовувати бутильовану питну воду, з висновками СЕС, яка очищена і збагачена корисними для людського організму елементами, ніж займатися кип’ятінням і відстоюванням води. Краще цей час витратьте на спілкування з сім’єю і здоровий спосіб життя.

Доставка води Одеса-кращий крок мати чисту воду вдома.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...