Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Яка вода краще?

Замовлення води додому

Вибираючи бутильовану або мінеральну воду для пиття в магазині або на інтернет сторінках компаній, що пропонують послугу «замовлення води додому», хочеться зрозуміти яка ж вода краще?
Спробуємо розібратися в цьому питанні в даній статті.

Якщо Ви шукайте воду на кожен день

Для щоденного пиття краще зупинити свій вибір на воді зі своєї місцевості. Вчені вважають що, у води є так звана генетична пам’ять, тому вода з рідного Вам регіону набагато краще буде засвоюватися організмом. А також Ви з користю для здоров’я зможете ще, і підтримати виробників Вашого краю.

Якщо Ви шукайте воду, для лікування

Якщо у Вас є захворювання шлунка, потрібно проконсультуватися з лікарем про те, яка вода підійде саме вам. З лікувальною метою потрібно пити не просто питну воду, а лікувально-столову або лікувальну. Лікар правильно визначить не лише тип води, але і якою вона повинна бути температури.
Наприклад, при хронічному гастриті з підвищеною кислотністю потрібно пити гідрокарбонатно воду, а при зниженій кислотності — сульфатно хлоридну. Час прийому води теж грає не останню роль, в першому випадку воду потрібно пити перед їжею за сорок п’ять мнуть, в другому перед прийомом їжі.

Якщо Ви шукайте воду, де ціна відповідає якості

Замовлення води додому

Для щоденного пиття і приготування їжі найкраще використовувати бутильовану воду. Замовлення води на будинок від Компанії ТМ «Water Club» допоможе придбати з безкоштовною доставкою додому або в офіс воду у великих економічних бутлях. Для зручності розливу води можна придбати кулер або помпу.
Пити очищену воду потрібно не тільки вдома, а й брати її з собою в дорогу. Для цього буде дуже зручно використовувати спеціальні пляшки з безпечного харчового пластику.

Замовлення води на будинок від ТМ «Water Club» збереже здоров’я

доставка води Одеса

Знайти ідеальну воду для себе і своїх близьких зовсім не складно, достатньо добре вивчити виробників цієї води.

На що звернути увагу при пошуку «свого» постачальника води:

  1. Обов’язкове регулярне обстеження проб води та наявність сертифікатів якості. Бутильована вода Компані ТМ «Water Club» відповідає вітчизняним і європейським стандартам якості і це підтверджено сертифікатами санепідемстанції.
  2. При виборі постачальника уважно вивчіть інформацію, яку він вказує на етикетці бутля: хімічний склад води, дата її виробництва і термін придатності, юридична адреса. Почитайте відгуки про компанії на місцевих інтернет форумах, відгуки вдячних клієнтів — це найкраща рекомендація якості пропонованої води.
  3. Дізнайтеся, яким методом проводиться очищення води, на якому обладнанні. На підприємстві ТМ «Water Club» вода очищається методом зворотного осмосу, що дозволяє домогтися очищення від шкідливих елементів у воді на 99 відсотків. Домогтися такого якості очищення дозволяє обладнання іспанського виробництва. Фільтри механічної очистки пропускають через себе тільки молекули води, а солі важких металів, нітрати, віруси і бактерії залишаються зовні. Після очищення вода збагачується необхідними для організму корисними мікро і макроелементами.
  4. Компанія ТМ «Water Club» продає очищену воду своїм клієнтам безпосередньо, без задіяння реалізаторів. Це позитивно позначається на ціноутворенні. Оформити замовлення води додому може сім’я з будь-яким достатком, це ніяк не відіб’ється на бюджеті сім’ї, а ось здоров’я однозначно зміцнить.

Сьогодні багато компаній пропонують безкоштовну доставку на будинок, це дуже зручно -економії час і сили.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...