Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Яка вода підходить для дорослих і дітей!

Безумовно вода від компанії ТМ «Water club» підходить для щоденного вживання дітям і дорослим. Вода від цієї фірми підходить для сирого пиття і для приготування їжі.
Якість води на найвищому рівні. Щомісяця вода проходить перевірку в лабораторії. Вживання сирої води дітям необхідно для зростання, зміцнення здоров’я, додає сили. Діти теж не завжди можуть відрізнити голод від спраги. По-цьому воду потрібно пити протягом дня.


Від здоров’я дітей і нашого залежить спосіб життя, який ми ведемо. Вода від компанії ТМ «Water club» має збалансований комплекс вітамінів, підходить для вживання щодня в сирому вигляді, без шкідливих добавок.

Про воду від ТМ «Water club»

Не рекомендується давати сиру воду дітям з-під крана. Якщо доросла людина з міцним імунітетом вип’є таку воду, то за один раз нічого не трапиться. Дитячий організм більш чутливий до різних захворювань і підхопити будь-яку бактерію буде не проблема.
Бутильована вода не має запаху хлору, смачна і м’яка. До її складу входять мікроелементи, вітаміни. Після очищення всі шкідливі компоненти усуваються. Використання води з колодязів також не несе гарантії відсутності пестицидів. При виборі води, зверніть увагу, щоб вода була без:
1. Консервантів
2. Пестицидів
3. Вуглецю
4. Срібла
5. Хімічних добавок
У компанії ТМ «Water club» сумлінні роботодавці, вони не використовують ніяких добавок і надают тільки достовірну інформацію. У цій компанії метод очищення води має назву зворотного осмосу. Цей метод используеться в Європі.
Вживати воду потрібно з корисними речовинами. Дорослій людині до двох літрів в день, дятемя до одного літра. При фізичних навантаженнях необхідно пам’ятати про водно сольовий баланс. Маючи міцне здоров’я можна добится будь-яких висот.

Як часто пити дітям воду?

Діти по старше, влітку самі просять багато пити. Це проісходітне від того, що хтось їм порадив або ввів в курс справи, а тому що їм просто напросто хочеться потоянно пити від спеки. Активні ігри, постійне перебування на сонці — кращі методи по зміцненню здоров’я.
Якісна вода заставу задоволених клієнтів. Такі люди ще не раз обрататься до замовлення води додому від ТМ «Water club». Організм повинен позитивно відреагувати на вживання якісної продукції.
Наш організм на 90 відсотків складається з води. Бутильована вода ТМ «Water club» здає в оренду кулер або продає його. Всі питання, що цікавлять краще обговорити з консультантом при замовленні.

Доставка води додому

Компанія ТМ «Water club» надає послугу доставка води додому або в офіс. Замовлення оформляється на сайті https://waterclub.od.ua для Вашої зручності. Бутильована вода заряджає енергією, втамовує спрагу. Доставка здійснюється швидко в обумовлені терміни.
В асортименті в компанії присутня кулер, помпа і диспансер. Більш детально можна обговорити з оператором по телефону +38 (095) 439-1000 Разом з доставкою води і доставимо ще і обладнання, яке довелося Вам до душі.
Ще важливий момент, який подобається нашим покупцям, що доставка абсолютно безкоштовна. Головне, що очищена і свіжа вода з’явиться швидко в Вашому житловому приміщенні. Вживання води з правильною структурою приведе до засвоєння всіх поживних речовин.
Багато проведені досліди доводять, що вживання сирої якісної води дуже позитивно впливає на наш організм. У дітей, ще не зміцнілий імунітет. Можливо його зміцнити за допомогою поповнення водного балансу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...