Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Якість води і основні її показники

Доставка води Одеса

Простими словами про якість води

У діючих стандартах якості, питна вода, включаючи водопровідну, має бути безпечна в епідеміологічному і радіаційному відношенні, не завдавати шкоди за хімічним складом, повинна володіти органолептичними властивостями. Щоб визначити якість води слід враховувати велику кількість показників, зміст різних домішок. Гранично допустимі значення вказані в нормативних документах. У 1984р. В Україні були введені норми ГОСТ 2874-82 «Вода питна. Гігієнічні вимоги, контроль за якістю», пізніше затверджені Міністерством охорони здоров’я України ДСАНПIН «Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання», реєстраційний № 136/1940 від 15.04 .97 року.

Вибирати у якій компанії оформити доставка води Одеса буде простіше, якщо знати які показники якості води потрібно враховувати при виборі постачальника.

Знаючи характеристики досліджуваної води можна за допомогою фахівців вибрати методику поліпшення якості води та вирішити всі проблеми з її якістю.

У цій статті Ви можете ознайомитися з діючими показниками і їх значеннями.

Основні показники питної води

Доставка води Одеса

Температура

Краща температура для питної води це від семи до одинадцяти градусів Цельсія. Максимально допустімая- плюс тридцять п’ят градусів.

Присмак і запах

Чи не відповідність нормам цих факторів може перешкоджати використанню води в питних цілях. Вода для пиття, при температурі 20 градусів за якісними показниками не повинна перевищувати 2 бали.

Зважені речовини

Їх наявність перешкоджає використанню води. Для господарсько-побутових цілей можливе зміст — не більше 2 мг / л, при вмісті більше 50-100 мг / л можуть викликати забруднення теплообмінних апаратів.

Колір води

Колір надає воді неприємний вид і свідчить про забруднення органічними речовинами.

Залізо

Перевищення вмісту заліза у воді впливає на її смак, може зіпсувати беле, плями іржі на санітарно-технічних приладах. Вміст заліза в питній воді не може бути більше 0,3 мг / л.

Розчинений сухий залишок

Знаходження його в питній воді не може перевищувати 1000 мг / л.

Жорсткість

Підвищена жорсткість води може викликати великих витрата мила, знос одягу при пранні, більш довгу варіння м’яса і овочів. Жорсткість води питних і господарських водопроводів не може перевищувати 7 мг-екв / л.

Активна реакція (рН)

У питній воді показник рН повинен бути в межах 6,5-9,5. При більш низьких значеннях рН викликає корозію труб, а це погіршує якість води. Разом з іншими показниками якості води (температура, кислотність, кількість кальцію і розчиненого залишку) можна судити про здатність води налагоджувати в трубах карбонат кальцію і викликати корозію металевих поверхонь.

Окислюваність

Окислюваність більше ніж на 5-8 мг / л кисню говорить про можливе забруднення рідини стічними водами.

Аміак, нітрати, нітрити

Їх наявність говорить про можливе забруднення води побутовими стічними водами.

Сірководень

З ним вода набуває неприємного запаху, викликає корозію труб, їх заростання з = за розвитку серобактерий.

Загальна кількість бактерій

Загальний показник розвитку мікрофлори і мікрофауни в воді. Питна вода допускає наявність не більше 100 бактерій в 1 мл води.

Вільна вуглекислота

Викликати корозію бетонних споруд та водопровідних труб.

Кишкова паличка

Показником забруднення води виділеннями людини і тварин. У воді питної якості можлива наявність не більше 3 кишкових паличок в 1 літрі води.

Вода, очищена методом зворотного осмосу. Доставка води Одеса

Доставка води у Одесі

Компанія «Water Club» використовує обладнання з високопродуктивними фільтрами механічного очищення Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія). З води видаляються зважені і нерозчинні речовини. Після вода насичується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Після складної системи фільтрації в воді повинні залишитися тільки корисні для людини мінеральні елементи, також вони надають воді приємний смак чистоти. Ці фільтри поєднують в собі швидку швидкість фільтрації, простоту обслуговування і економічність в обслуговуванні.

Важливо розуміння, що ні один з фільтрів іншого принципу дії, не може видалити таку велику кількість шкідливих часток з води, що під силу фільтрам з очищенням методом зворотного осмосу.

Доставка води Одеса від ТМ «Water Club» привнесе в Вашу жити тільки позитивні емоції від чистої води для щоденного пиття і приготування їжі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...