Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Якщо дитина п’є багато води …

Доставка води додому

Вже написана не одна стаття, випущена не одна телепрограма, де говориться про користь і необхідність щоденного вживання питної води в обсязі не менше півтора-два літри в день. Але скільки б не говорилося про це, зовсім невеликий відсоток людей дотримується цього простого правила.
Це правило стосується і молодого зростаючого організму, наших дітей, із застереженням на меншу кількість води. Доставка води додому дозволить не турбуватися про запас чистої води в будинку.
Однак в цьому питанні потрібно бути уважним, тому що якщо дитина постійно відчуває почуття спраги, це може бути ознакою захворювання.

Норма води для дитини

Про норму води на добу для дорослої людини все більш-менш зрозуміло, а ось норма води для дитини менше розкрита.

Рекомендації фахівців за обсягом випитої води для дітей:

 • малюк до трьох років повинна випивати до 700 мл води;
 • від трьох до семи років — до одного літра;
 • від семи до дванадцяти років — півтора літра;
 • вік від дванадцяти років передбачає випивати трохи більше двох літрів в день.

У цій нормі потрібно враховувати і випиті протягом дня чай, компот, кисіль, сік, а не тільки воду, як це у випадку з нормою води для дорослої людини.
Строго дотримуватися цих норм не варто, т. К. кожен організм має свої особливості. Ще потрібно враховувати вік малюка. Фізичну підготовку, температуру і вологість в кімнаті. Меню харчування, загальний стан здоров’я, час року багато інших чинників.
Тому немає нічого дивного, що, наприклад, поле тренування в спортивній секції, дитина випиває багато води; після солоної їжі або підвищеної температури теж п’є більше звичайного.

Інші причини великого споживання води

Коли вдома дитина починає пити багато води, для початку потрібно зверне увагу на температуру в приміщення. Кімнатна температура повинна бути на рівні 18-22 градусів Цельсія, вологість не менш п’ятдесяти відсотків. Коли в кімнаті спекотна температура і низька вологість пити хочеться більше звичайного. Не можна забувати про провітрювання і вологе прибирання.
Якщо, наприклад, дитина п’є багато води, це може побут через введення прикорму. Малюк може відчути спрагу після появи нових смакових відчуттів — солодкого або солоного. Ще почуття спраги у малюка може виникнути через звичку смоктання. Коли малюк не смокче груди або соску, він може компенсувати таку звичку за рахунок пиття через соску пляшечки.

Чи варто турбуватися, якщо дитина п’є воду вночі і у великій кількості?

Доставка води додому

Думка педіатрів наступне: прокинувшись вночі або перед сном, для дитини буде легше заснути, якщо він то-то з’їсть або вип’є. Але якщо дитина дійсно не хоче спати, він знайде інші відмовки відтягнути момент коли, доведеться вкладатися в ліжко. Уникнути нічний «водопій» буде легко, якщо перед сном не давати їжу, яка стане причиною спраги у дитини.

Підбивши підсумок можна зробити висновок, що якщо дитина п’є багато води, причинами може бути:

 • набута звичка;
 • недолік в організмі рідини;
 • хвороба.

Коли слід «бити на сполох»

Якщо на думку батьків. Дитина все-таки п’є багато води, то слід звернутися до педіатра. А також здати аналіз крові на наявність в ньому цукру. На збільшений рівень цукру в крові може впливати сеча, надмірне вживання солодощів, втрата ваги чи його різке збільшення, втома і друга причини.
Тільки пройшовши комплексне медичне обстеження, допоможе розставити всі крапки над «і». Тому, якщо у дитини спостерігається хоча б один із зазначених нижче симптомів, слід звернутися до лікаря:

 • Поява набряків;
 • Часте сечовипускання;
 • Різке збільшення маси тіла;
 • Висока температура;
 • Роздратування, капризи, часте поганий настрій;
 • Дитина хоче багато солодкого.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

Також хочеться сказати батькам, що якщо сьогодні або вчора ваша дитина випила набагато більше води, ніж зазвичай — це ще не проблема. Швидше за все, причина в перегріві, в з’їденії солонії чи солодкії їжі, або жаркій погоді на вулиці. А доставка води додому від ТМ «Water Club» допоможе вирішити питання наявності в будинку корисною, чистою та безпечною води для Вашої дитини і всієї родини.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...