Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Яку воду вибрати?

Доставка води додому

Якість від ТМ «Water Club»

Всім вже відомо, що питна вода з крана не славиться своєю безпекою і якістю, вона не підходить для піться, приготування їжі, а іноді навіть для вмивання. Це призвело до зростання попиту на послугу «доставка води додому» бутильованої води. Одним з таких постачальників і виробників в одній особі є ТМ «Water Club».
Вирішивши забезпечити свою сім’ю чистою і якісною водою, споживачеві хочеться вибрати надійного і відповідального виробника бутильованої води.
Мінеральна і лікувально-столова вода для щоденного вживання не підходить. Воду цього типу не можна пити щодня, тільки за призначенням лікаря і станом здоров’я.

Гарантія якості

Компанія ТМ «Water Club» завжди пропонує своїм клієнтам воду високої якості і безпечну для дорослих і дітей.
При очищенні води застосовується метод зворотного осмосу з використанням обладнання європейської якості. Після очищення від небезпечних для людини солей важких металів, іржі, вірусів і бактерій вона насичується корисним мікро і макроелементами.
До води пред’являються високі вимоги. Компанія з серйозністю ставиться до якості продукції, що продається, вода щомісяця перевіряється на відповідність вітчизняним і європейським стандартам і це підтверджується сертифікатами виданими СЕС.

Яка тара використовується для розливу води?

Доставка води додому

Вода на підприємстві розливається в девятнадцатілітровие полікарбонатні бутля. Такий вид посуду підхід для багаторазового використання. У ній можна не тільки перевозити воду, але зберігати її протягом певного періоду. Перед кожним процесом розливу, бутлі проходять процес знезараження і миття.

Розлив

Очищена вода вода наповнюється в бутлі автоматизовано, віслюку цього запечатується кришкою, яка потім маркується.

Контроль якості

Всі операції в виробничому процесі контролюються. Уже готовий продукт піддається огляду контролером на підприємстві. При виявленні будь-якого дефекту (неповний бутель або погано проклеенная наклейка).

Якісна упаковка

На кожній пробці, встановленої на бутлі, є захист у вигляді термоусадочного ковпачка. Ковпачок гарантує якість продукції, додатково захищає від пилу і бруду воду.

Чому варто віддати перевагу Компанії ТМ «Water Club»

Доставка води в офіс Одеса.

Доставка води додому від нашої компанії має тільки переваги:

  1. Бутильована питна вода, доставлена ​​нашими чарівними співробітниками, позбавить вас від необхідності носити важкі бутля з магазину власноруч. Варто згадати, що доставка здійснюється абсолютно безкоштовно, включаючи занесення води на поверх клієнта.
  2. Доставка води додому за зручним для клієнта графіком. Якщо Ви замовляєте воду на регулярній основі — це заощадить час.
  3. Залишити заявку легко і просто: можна залишити її на сайті компанії або замовити воду в телефоном режимі, зателефонувавши оператору в колл-центр.
  4. Бутильована вода від ТМ «Water Club» очищена методом зворотного осмосу, чистіша і якісна, ніж та, що очищена домашніми фільтрами або вода з-під крана.
  5. Вода від надійного виробника не несе небезпеки організму, а тільки сприяє зміцненню організму.
    Крім води можна орендувати або купити обладнання для розливу води: кулер, помпа, стійки для бутлів. Кваліфіковані майстри завжди готові провести санітарну обробку обладнання або ремонт, у випадку його поломки.

Замовляйте доставку води додому від Компанії ТМ «Water Club» ми виправдаємо довіру кожного клієнта.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...