Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Замовлення води додому: плюси і підводні камені

Замовлення води додому Одеса

Всім відомо, що чистий і якісна вода корисна для здоров’я, але водопровідну воду, яка тече з наших кранів пити небезпечно для здоров’я. Після очищення води на очисних спорудах в водопровід надходить відповідна для вживання вода. Відповідна-значить не небезпечна. На цьому позитивні моменти в характеристиці якості цієї води закінчуються. Органолептичні властивості такої води можна описати як: «безбарвна, без запаху і смаку». Потрапивши в водопровід вода насичується магнієм і кальцієм. Стає жорсткою і не підходить для приготування чаю або кави. Показником жорсткості води є накип у чайнику.

Якщо водопровідна вода має болотний запах це говорить про наявність сірководню в рідини, така вода в сирому вигляді навіть небезпечна для здоров’я.

І якщо хімічний запах у воді можна розпізнати, то залишки важких металів у воді обчислити без лабораторного аналізу не можна. І можна роками «труїти» організм, що призведе до захворювань в майбутньому.

Сам водопровід-проблема проточної води в Україні, а поки ця проблема не вирішена, піклуватися про своє здоров’я доводиться самостійно.

Швидке і доступне рішення — це замовлення води додому Одеса. Одного разу спробувавши таку послугу, ви повністю забезпечите себе корисною і чистою водою.

Плюси послуги доставки води

Замовлення води додому Одеса

Заощаджуємо час

Уявіть, що Вам більше не треба буде ходити в магазин і завантажувати себе важкими пляшками з водою. А при використанні домашніх очисних систем не доведеться стежити за зміною картриджів, адже невчасно поміняв картридж буде заражати воду накопиченими в ньому бактеріями.

Доставка зручна для Вас

Зробити замовлення воду можна не тільки додому або в офіс, а й за місто, що буде актуальним для дач і заміських будинків, адже в передмісті хороша вода рідко зустрічається.

Економія бюджету

Навіть поверхневі підрахунки покажуть, що замовлення води додому обійдеться Вам дешевше, ніж покупка домашніх фільтрів для очищення води. Крім вкладень в покупку дорогого устаткування, слід врахувати щомісячні витрати на заміну фільтрів і технічного обслуговування обладнання. Замовлення води додому Одеса заощадять бюджет в майбутньому.

Які недоліки можуть бути?

Песимісти скажуть, що бутильована вода відрізняється від мінеральної. Це так, але мінеральна вода відноситься до лікувальних вод і для щоденного вживання вона не годиться. У той час, як чиста і безпечна вода, що доставляється на замовлення підходить і для піться, і для приготування їжі. Споживач тільки повинен знайти надійного постачальника, що має сертифікати якості. Слід ретельно ставиться до вибору бутильованої води.

Також можуть бути витрати на покупку помпи або кулера. Але якщо добре вивчити ринок пропонованої послуги можна знайти постачальника, який пропонує новим клієнтам акційні пропозиції у вигляді безкоштовної помпи або оренди кулера при купівлі певної кількості бутлів.

Доставка води у Одесі

Замовивши доставку води в Одесі ТМ Water Club Ви отримуєте:

  1. Для очищення води ТМ Water Club використовує новітнє обладнання з використанням методу зворотного осмосу. Високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Потім вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості.
  2. Вода ТМ Water Club відповідає всім найвищим стандартам якості, що підтверджується результатами СЕС і відгуками наших клієнтів.
  3. Наявний автопарк машин передбачає безкоштовну доставку по місту та занос бутильованої води до квартири.
  4. Суворе дотримання термінів доставки води, можливість зробити замовлення як по телефону, так і на сайті компанії.

Повністю очищена вода — це найважливіший життєвий ресурс, необхідна кожній людині. Відмінною альтернативою водопровідної води стало замовлення води додому Одесі.

Вживання очищеної і корисної води з замовлення води додому Одеса від ТМ Water Club це фундамент для міцного здоров’я в майбутньому.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4.80 из 5)
Loading...