Адрес: г. Одесса ул. Высокий переулок д. 22

Время работы: ежедневно с 9:00 до 18:00

Життя кулера зсередини

Доставка води додому

Вже більше двадцяти років, як кулери увійшли в ужиток і користуються популярністю на кухнях квартир і офісів, в медичних установах, спортивних клубах, школах і дитячих садках.
Доставка води додому та її розлив за допомогою кулера полегшує процес розливу.

Кулер робить можливим не тільки охолоджувати воду, але і нагрівати воду для приготування чаю і кави. Це звичайно дуже зручно, в цю пору все замислюється над питанням чи корисно пити бутильовану воду?

Якщо вода в кулері має сторонній запах …

Основну шкоду від бутильованої води може бути пов’язаний з тарою, в якій вона зберігається. Тара буває з полікарбонату і поліетилену. Сьогодні на ринку велика кількість виробників, не всі вони сумлінно виконують свої зобов’язання перед покупцями. Одним із способів обману можна вважати використання в роботі бутлів із пластику поганої якості. Вода вступає в реакцію з пластиком і тоді зберігання води в такій тарі псує якість води, роблячи її не тільки шкідливою, а й небезпечною для організму людини.

Деякі «горе виробники» використовують в роботі бутля не з харчового пластику, а з полівінілхлориду. Така тара під впливом прямих сонячних променів «збагачує» воду стиролом, сурмою і іншими досить шкідливими елементами.

Вихід є! При виборі постачальника не купувати воду за найнижчою ціною, а знайти постачальника, який вже довгий час працює безпосередньо в області проживання клієнта. В Одесі таким виробником і постачальником є ​​Компанія ТМ «Water Club».
Доставка води додому від ТМ «Water Club» — це якісний і безпечний товар за конкурентними цінами.

Що ще можна знайти в кулері крім води?

Доставка води додому

Купуючи кулер, потрібно бути готовим до того, що періодично він повинен піддаватися санітарній обробці. Саме «хворе» місце для розвитку патогенної флори — це бачок холодної води. Нерідко вода в ньому застоюється або не до кінця зливається в кран, і тоді на стінках з’являються мікроорганізми, які отруюють воду токсинами. Поширені інфекції в кулери, що не чистяться — кишкова паличка, мікроводорості, фекальні бактерії. Розмноження бактерій відбувається в геометричній прогресії.

Головними винуватцями стають самі власники кулера: бутлі змінюються брудними руками, користування кулером немитими руками після відвідування туалетної кімнати та інші випадки недотримання правил гігієни.
Всього цього можна уникнути і насолоджуватися завжди чистою водою, для цього достатньо:

  • Дотримуватися елементарних правил особистої гігієни;
  • Кожні півроку проводити дезінфекцію кулера: при використанні кулера будинку або маленькому офісі — кожні шість місяців, для організацій з великим колективом або потоком відвідувачів — кожні 3-4 місяці.

Співробітники Компанії ТМ «Water Club» займаються не тільки підбором обладнання для розливу води, але і виробляють повну санітарну обробку і ремонт в разі потреби.

Доставка води додому з ТМ «Water Club»

доставка води Одеса

Хочете пити тільки якісно очищену, безпечну і смачну воду? Тоді звертайтеся до Компанії ТМ «Water Club»:

  1. Вода відповідає загальноприйнятим стандартам якість, має всі необхідні сертифікати;
  2. Очищення методом зворотного осмосу видаляє всі шкідливі речовини в ній;
  3. Доставка проводиться автопарком компанії абсолютно безкоштовно;
  4. Для замовлення води можна зателефонувати оператору або залишити заявку на сайті і найближчим часом з Вами зв’яжуться для уточнення всіх деталей;
  5. Клієнт має можливість заплатити різними способами: готівкою кур’єру, на банківську карту або на розрахунковий рахунок компанії.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...