google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Доставка води

Для служби доставки «Water club» великі і малі відстані – не перешкода! І навіть якщо в будинку відключили ліфт, вода все одно буде доставлена.

Наш девіз: «Чисту і свіжу воду ми доставимо в кожен будинок, де її чекають!» У Таїрове, Райдужний, на 7-й кілометр, Молдаванці або Пересип, ми оперативно і вчасно доставляємо питну воду в будь-який район Одеси 7 днів на тиждень. Наші досвідчені водії знають в місті кожен куточок, будинок і провулок. Своє замовлення ви гарантовано отримаєте в день його оформлення, вранці, вдень або ввечері.

Прийом замовлень проводиться без вихідних та перерви з 7.00 до 19.00.

Мінімальний обсяг замовлення – 1 бутель води 18,9 л.

Доставка по всіх районах Одеси, а також на 7 км щодня з 6.00 до 10.00.

Доставка води і підйом на будь-який поверх будь-якої кількості бутлів при працюючому ліфті безкоштовні. Якщо ліфт відключений або відсутній – підйом до 5-го поверху включно.
Зробити замовлення можна по телефону і на сайті. При заповненні бланка online-заявки на сайті, ми обов’язково зателефонуємо найближчим часом, і ви підтвердите замовлення через оператора.

Способи оплати:

  • безготівковий переказ на рахунок компанії;
  • оплата готівкою кур’єру при доставці;
  • оплата перекладом на карту Приватбанку.


Всі питання, пов’язані з доставкою та оплатою, ви можете задати нам за телефонами, вказаними в розділі сайту «Контакти». Ми з радістю на них відповімо!

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.