google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Що буде, якщо випити воду з сіллю?

Що буде, якщо випити воду з сіллю?

Вживання солоної води стало модним трендом. Вона дає низку необхідних переваг, яких не отримати, якщо пити лише прісну H2O. Пропонуємо докладніше розглянути властивості води та плюси її вживання.

Корисні властивості

рука сипе сіль

Солона вода будь-якої якості включає натрій та хлорид. Натрій є необхідним для організму елементом, який:

  • допомагає регулювати баланс рідини в тілі;
  • необхідний для роботи м’язів та нервової системи;
  • використовується для ефективного контролю AD та об’єму крові.

Однак великий вміст солі в раціоні шкідливий для людей із захворюваннями серцево-судинної системи.
Невелика кількість води із сіллю корисна для регідратації та заміни електролітів після інтенсивного спортивного тренування. Так відновлюють баланс спортсмени-марафонці.
Аюрведична медицина вважає воду з сіллю способом ефективного очищення від токсинів:

  • шлунку;
  • кишечнику;
  • товстої кишки.

Але досліджень, які б спростовували чи підтверджували ефективність давніх знань, поки що недостатньо.

Солена вода, як ліки

При зубному болю в дитинстві вам могли давати воду із сіллю та содою для полоскання. Суміш цих елементів допомагає у боротьбі з бактеріями у роті. Вона справді здатна покращувати загальний стан зубів.
Споживання солоної H2O та травлення теж тісно пов’язані. Процес перетравлення їжі починається в роті з того, що слина розщеплює продукт, полегшуючи роботу решти травної системи. Сіль змушує слинні залози виділяти більше слини.
Солона вода високої якості позитивно впливає на кислотність у шлунку. Недолік шлункової кислоти призводить до порушення травлення: здуття кишечника, відчуття печії.

Скільки пити солі у перерахунку на літр води

Норма дорослої людини – не більше 6 г солі на день. Це близько 1 чайної ложки. Мінерал надходить разом з їжею. Дітям віком від 1 до 3 років дають не більше 2 років.
Прихильники вживання солоної води рекомендують розчиняти рожеву гімалайську сіль (корисніша, ніж кухонна) у літрі води доти, доки вона не перестане розчинятися. Отриманий розчин вважається насиченим. Його п’ють по 1 чайній ложці щодня, розбавляючи в склянці прісної води кімнатної температури. Так людина врівноважує позитивні та негативні іони тіла та забезпечує користь роботи всіх органів.

ложка солі над водою

Сіль кухонна

Гранульована біла сіль у сільничці називається кухонною. Її добувають із підземних родовищ, додатково обробляють, щоб видалити добавки та інші мінерали. Часто її збагачують йодом.

Морська сіль

Це загальний термін позначення солі, отриманої шляхом випаровування морської води. Вона менш оброблена, ніж кухонна, тому в її змісті більше корисних добавок. Поживна цінність обох субстанцій однакова. Вони зіставні за кількістю натрію, вагою та смаком.

Сіль йодована

У таку сіль додали невелику кількість йодиду натрію чи йодиду калію. Йод необхідний роботи систем організму, але вживати йодовану сіль рекомендується у помірних кількостях.
Йод використовується організмом для вироблення гормонів щитовидної залози, що регулюють кров’яний тиск, температуру тіла, частоту серцевих скорочень, роботу нервової системи, а також правильний розвиток плода під час вагітності.

Що буде, якщо випити воду з сіллю - фото

Запобіжні заходи

Який вид солі ви не вибрали, щоб вивести токсини, використовуйте її в помірних кількостях. Не перевищуйте норму – 6 г солі на день. Людям з хронічними захворюваннями можна слідувати рекомендаціям систем здорового харчування лише після консультації з лікарем та з позитивним результатом.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.