Адреса: м. Одеса вул. Високий провулок б. 22

Час роботи: щоденно з 9:00 до 18:00
Чим ми гарантуємо якість води

Вивчаємо у власній лабораторії кожну партію перед доставкою.
Контролюємо ідеальну чистоту кожного бутля.
Мінімізуємо час від моменту розливу до доставки води.
Гарантуємо екологічну безпеку матеріалів тари.
Дотримуємося сучасних світових стандартів виробництва і сервісу доставки води.
Що ми робимо для вас

Контролюємо виконання кожного замовлення..
ледім за пробками на дорогах для своєчасної доставки
Вчимо співробітників бути точними, ввічливими і акуратними.
Поліпшуємо наш сервіс.
Дбаємо про вас..

Мобільний застосунок Water club

Комфорт наших клієнтів для нас вищий пріоритет, тому спеціально для вас ми розробили мобільний додаток, щоб доставка води стала для вас ще зручнішою

Переваги програми Water club

 • Онлайн оплата.
 • Можливість повторення замовлення з історії замовлень.
 • Не потрібно дзвонити оператору.
 • Можна робити замовлення за відсутності мобільного зв'язку через WI FI.
 • Постійно актуальна інформація про ціни, товари та послуги.


Міжнародні стандарти

Компанія «Water club» вже давно і успішно працює в Одесі. Основна продукція компанії - це чиста питна вода, яку ми виробляємо за новітніми європейськими стандартами, розливаємо в міцні балони з хімічно інертного пластика і розвозимо споживачам. Ми співпрацюємо не тільки з приватними особами, а й укладаємо договори з підприємствами та організаціями, школами, лікарнями, дитячими дошкільними, оздоровчими установами Одеси, передмість. Наша основна мета - забезпечити прекрасної свіжою водою клієнтів в кожному будинку.


Наші переваги

Висока якістьВласне виробництво, фільтрація, упаковка і доставка води
Доступні і актуальні ціни Всі ціни на сайті актуальні і не зміняться, тому що не залежать від курсу долара або євро
Щоденний прийом замовленьНаші оператори приймають замовлення на доставку води 7 днів на тиждень з 9:00 до 18:00
Швидка доставкаМи доставляємо воду по всій Одесі в той же день або в призначений час

Відгуки

Середня оцінка магазину
4.95
4.95
Всього оцінок 130
Александра
5
Заказываю воду здесь домой регулярно. Привозят всегда в то время, на которое мы договариваемся. Водичка чистая, приятная на вкус, очень рекомендую)
Сергій
5
Дуже смачна вода, найкраща з усіх, що пробував. Враження дуже позитивне, буду й надалі замовляти воду 💯 у вас.

Waterclub сервіс

Щоденне споживання якісної очищеної води є вкрай важливим для правильного функціонування людського організму. Причина криється у численних функціях, які вона виконує у нашому тілі. Лікарі та дієтологи рекомендують випивати не менше 1,5 літра рідини на добу, але кількість має бути збільшена влітку та при інтенсивних фізичних навантаженнях. Потрібно враховувати й такі фактори як маса тіла, стать, вік, стиль життя, раціон та режим харчування. Але в будь-якому випадку, щоб користь була максимальною, питна вода повинна відповідати характеристикам якості та безпеки. Якщо ви шукаєте надійну компанію в Одесі, що спеціалізується на доставці питної води, зв'яжіться з Waterclub. Ми здійснюємо доставку під індивідуальні вимоги, а також обслуговуємо офіси, дитячі садки, школи та інші заклади. Наші співробітники та постачальники намагаються адаптуватися до потреб членів сімей наших клієнтів або співробітників організацій. Доставка здійснюється безкоштовно.

Waterclub — робимо вигідну пропозицію щодо доставки питної води до Одеси

Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені не лише якістю товару та сервісу, а й фінансовими умовами. Доставка питної бутильованої води власного виробництва мешканцям Одеси, а також до дитячих садків, шкіл та різних організацій міста — головний напрямок діяльності компанії Waterclub. Продукція виробляється згідно з останніми європейськими стандартами. Вона безкоштовно поставляється в якісних пляшках з пластику. Крім того, для постійних клієнтів доступні привабливі акції та бонусні програми. Співпраця з нами — це гарантія споживання продукції високої якості за вигідними цінами!

Очищена вода та необхідні елементи

Наше тіло приблизно на 50—80% складається з води. Протягом дня в результаті біологічних процесів організм втрачає близько 1,5-2,5 літрів рідини, тому регулярне поповнення необхідно, щоб не допустити зневоднення, нездужання та інших негативних наслідків. Споживаючи якісну та очищену продукцію, ви забезпечите себе необхідними мікро- та макроелементами. Очищена питна вода від Water club виробляється за спеціальною технологією. Після семи стадій очищення утилізуються всі шкідливі домішки та відтворюється натуральний склад. При цьому нам вдається зберегти електроліти натрію, фтору, калію та кальцію. Організм людини має бути забезпечений цими цінними мінералами у потрібних кількостях:
 • калій контролює об'єм рідини, підтримує кислотно-лужний баланс, відіграє важливу роль у правильному функціонуванні нервової та м'язової систем;
 • кальцій відповідає за працездатність м'язів, міцність кісток і навіть здоровий сон;
 • натрій допомагає регулювати тиск;
 • фтор сприяє зміцненню кісткової тканини та стимулює процеси кровотворення.
Правильно підібрана очищена питна вода, що вживається в достатній кількості, здатна:
 • регулювати артеріальний тиск;
 • надавати позитивний вплив на серцево-судинну систему;
 • зміцнювати суглоби та кістки;
 • підтримувати м'язові тканини в тонусі;
 • очищати організм від токсинів.
Очищена питна вода діє як транспортувальник та доставник поживних речовин, ферментів та гормонів у нашому організмі, спрощує та прискорює процес перетворення їжі на енергію. Також вона розподіляє тепло по всьому тілу, що дуже важливо взимку, а влітку сприяє охолодженню тіла.

Чому варто замовити воду у нас?

Нашими клієнтами є як приватні особи, так і великі організації. З нами співпрацюють медичні та освітні заклади Одеси (школи та дитячі садки). У нас є найкраща пропозиція для вашої родини. Завдяки надійним рішенням Water club ваша сім'я зможе насолоджуватися очищеною питною водою найвищої якості за доступною ціною. Доставка здійснюється швидко та вчасно. Вотер клаб пропонує вигідні рішення і для організацій в Одесі з оперативною доставкою. На даний час практика надання співробітникам доступу до очищеної бутильованої води стає стандартом. Необхідна її кількість для підприємства залежить від умов роботи, фізіологічних потреб співробітників, і навіть пори року. Великі запаси будуть потрібні в літню спеку, особливо в приміщеннях, де не встановлені кондиціонери. Роботодавці можуть замовити встановлення кулерів, щоб підвищити комфорт та задовольнити основні потреби співробітників. У нас ви зможете зробити гуртове замовлення за доступною ціною. Якщо ваш офіс знаходиться в Одесі, ви можете зв'язатися з нами та скористатися пропозицією та послугами доставника, що підходять для вашої локації. Ми співпрацюємо також з ресторанами, кафе та готелями Одеси. Крім того, наша компанія постачає розливне обладнання для комфортного вживання води. Ви можете замовити кулери, механічні та електричні помпи. Наш пріоритет – найвища якість, тому ми пропонуємо перевірене та довговічне обладнання з надійних матеріалів. І все це за оптимальними цінами. Клієнтів, які вирішили замовити послуги у компанії Water club, чекає:
 • допомога у виборі — ми допоможемо вам вибрати пропозицію з урахуванням ваших потреб;
 • доставка здійснюється безкоштовно по всій Одесі (у тому числі на 7 км);
 • регулярна та швидка доставка у зручний для вас час;
 • акції, пропозиції та бонуси;
 • можливість замовити з доставкою встановлення супутнього обладнання — кулерів, помп;
 • санітарна обробка місткостей та обладнання;
 • сумлінне обслуговування.
Принцип нашої роботи полягає у наданні високоякісної бутильованої продукції за справедливими цінами. Наші співробітники подбають про оперативну обробку всіх замовлень.

Де актуальним є наш сервіс доставки води м. Одеса?

Послугами виробника та доставника питної бутильованої води Water club вже користуються багато шкіл, дитячих садків, медзакладів, готелів, ресторанів, кафе та житлових будинків. Замовити доставку можуть всі, хто проживає в Одесі, в тому числі на Пересипу, Молдаванці або в Ленселищі. Наші послуги зацікавлять вас, якщо ви:
 • турбуйтеся про стан свого здоров'я та хочете купити якісну бутильовану продукцію за доступною ціною;
 • у ваші посадові обов'язки входить постачання харчових продуктів в офіси, школи, дитячі садки та інші заклади;
 • бажаєте замовити кулер або помпу для дому чи офісу;
 • живете або працюєте в Одесі;
 • бажаєте безкоштовно отримувати доставку.
Перш ніж замовити товар, ви повинні обміркувати свої потреби, щоб вибрати найбільш вигідну пропозицію для бізнесу чи будинку. В останньому випадку ключове значення матиме кількість членів сім'ї та їх індивідуальні потреби. У випадку компанії — кількість співробітників та час, проведений в офісі. Ми пропонуємо не лише вигідні ціни на всю продукцію, але також знижки та спеціальні акції. Щоб скористатися привабливими пропозиціями, дізнатися більше про ціни, умови доставки та товари, зв'яжіться з нашими консультантами. Зателефонуйте нам за вказаним на сайті номером, запитайте онлайн або замовте «Зворотний дзвінок». Наш консультант зателефонує вам для обговорення деталей співробітництва та виконання всіх необхідних формальностей. Під час розмови ви зможете визначити потрібний для вас час доставки та періодичність отримання наступних замовлень. Бутильована продукція може бути доставлена ​​за вказаною адресою в Одесі (Пересип, Молдаванка або Ленселище) безпосередньо в день затвердження замовлення. Мінімальна кількість, яку можна купити, — лише 1 бутель об'ємом 18,9 літрів. Доставка якісної очищеної бутильованої води прямо у квартиру, будинок, офіс, школу або дитячий садок — чудове рішення, яке заощадить вам час і гроші, а також принесе максимум користі!

Ціни на доставку води Одеса

Назва товаруЦіна
💧 Ціна на очищену воду від 2х бутлів  60 грн
💧 Ціна за бутель очищеної води  80 грн
Настільний кулер для води D65EN  1 967 грн
Електрична помпа Vio E4  300 грн
Детальніше про компанію
Замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину!

   м. Одеса вул. Високий провулок  22

   waterclub17@gmail.com

   +38 (048) 788-88-91

   +38 (073) 439-1000

   +38 (095) 439-1000

   +38 (097) 439-1000

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (56 оцінок, середнє: 3,93 из 5)
  Loading...