google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Чим вода забруднює організм за 20 років її використання

ЧИМ ВОДА ЗАБРУДНЮЄ ОРГАНІЗМ ЗА 20 РОКІВ ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ


Чим «багата» вода в крані

Якщо Ви не цікавилися, яку воду п’єте, і що з нею ще опадає в організм, ця стаття буде цікава для Вас. Прочитавши цю статтю, Ви вже зможете визначити продовжити пити воду з крана або скористатися послугою «доставка води додому».

Вживаючи воду з-під крана, Ваш організм отримує за двадцять років її пиття:

100 кг хлорки

Хлорка в воді негативно впливає на шлунок і травну систему, може стати причиною алергії, шкірного роздратування, загострять астму у хворих.
25 кг нітратів
Наприклад, якщо використовувати водопровідну воду для приготування прикорму новонародженому, він може лучити небезпечну водну нітратно-нітритну метгемоглобінемію, яка вражає серце і дихальну систему.

500 гр алюмінію

Згодом алюміній накопичується в печінці, в головному мозку і призводить до тяжких розладів центральної нервової системи.

3 кг заліза

Через накопичення заліза в організмі страждають нирки, крім цього від заліза псується смак води і має жовтуватий відтінок.
1 літр нафтопродуктів
Нафтопродукти руйнують печінку.

25гр бору

Він всмоктується в шлунково-кишковий тракт і дуже повільно виводиться, викликає проблеми у статевій сфері у жінок або чоловіків, несе небезпеку для вагітних і розвиток дитини.
Хоч як би очищалася проточна вода, в ній все одно знаходяться солі важких металів, які можуть і впливають на органи і системи в організмі – центральна, серцево-судинна системи.

Ртуть , потрапивши в організм, отруює головний мозок, нікель хром може викликати патології під час вагітності у дітей. Свинець вражає нирки, кістки і зуби.

Пестициди грають не останню роль у розвитку злоякісних пухлин. Включаючи рак грудей.
На сьогоднішній день, захворювання, які переносяться водою найпоширеніші в світі.


Ліки та гормони у водопровідній воді
Сьогодні в грунтових водах, річках або озерах цілком можна знайти гербіциди, ліки, починаючи від антибіотиків і закінчуючи протизаплідними засобами. Вперше такі «інгредієнти» були виявлені у воді на початку дев’яностих років вченим з Німеччини.

Випити або вилити воду з крана?
Тепер, коли навіть дуже захочеться випити водички. Слід добре зважити всі ризики вживання води з крана.
Вирішивши піклуватися про своє здоров’я, краще за все буде перейти на використання очищеної питної бутильованої води. А доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club» в цьому Вам допоможе.

Доставка води додому від ТМ «Water Club»

Переваги роботи з Компанії ТМ «Water Club»:

Абсолютна безпека продукту – вода готова до використання в якості пиття для приготування їжі, її можна пити дорослим і дітям, вона не потребує додаткового кип’ятінні.
Стандарти якості – вода ТМ «Water Club» відповідає вітчизняним європейським стандартам, це підтверджено сертифікатами СЕС.
Підходить для щоденного використання.
Чудові смакові якості – напої і їжа, приготовані на бутильованої води набагато смачніше на відміну від води з крана.
Безкоштовна доставка на автотранспорті компанії в зручний для клієнта час і місце, занос на поверх здійснюється безкоштовно.
Доставка води додому актуальна буде для людей, які ведуть здоровий спосіб життя, і які при цьому не хочуть витрачати час на поїздки в магазин, стояння в чергах на касі і підйомі важких бутлів на поверх . Краще заощаджений час витратити на себе свою сім’ю, на роботу або улюблене хобі.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.