google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Новий рік: традиції та звичаї, пов'язані з водою

Вода – це один з найважливіших елементів життя Землі. Вона потрібна для всього живого, в тому числі й для людини. Вода також відіграє важливу роль у різних культурах та традиціях.

У новорічні свята вода також посідає особливе місце. У різних країнах світу існують різні традиції та звичаї, пов'язані з водою.

Вилити воду із вікна

Одна з найвідоміших новорічних традицій, пов'язаних із водою, – це звичай вилити воду з вікна. Цей звичай поширений у деяких країнах Європи, Азії та Америки. Вважається, що, виливаючи воду з вікна новорічної ночі, можна позбутися проблем і невдач минулого року.

Окропити водою

У деяких країнах існує звичай окроплювати один одного в новорічну ніч. Вважається, що це приносить удачу та благополуччя. В Україні, наприклад, у новорічну ніч заведено окроплювати водою дітей.

Поставити воду під ялинку

У деяких країнах прийнято ставити воду під ялинку новорічної ночі. Вважається, що це приваблює в будинок удачу та благополуччя. В Україні, наприклад, заведено ставити під ялинку пляшку з очищеною водою.

Пити воду із джерела

У деяких країнах існує звичай пити воду з джерела новорічної ночі. Вважається, що це приносить здоров'я та довголіття. В Україні, наприклад, на Водохреща прийнято ходити до джерела та пити святу воду.

Купити воду у пляшці

У сучасному світі все більше людей воліють купувати воду у пляшці. Це пов'язано з тим, що бутильована вода безпечніша і зручніша у використанні. Для підготовки столу у новорічну ніч багато людей купують бутлі з водою від WaterClub, щоб забезпечити себе чистою та смачною водою на все свято.

Висновок

Традиції та звичаї, пов'язані з водою, є невід'ємною частиною новорічних свят у багатьох країнах світу. Вони символізують оновлення, очищення та початок нового життєвого циклу.

Ось кілька порад про те, як правильно пити воду у новорічну ніч:

  • Пийте воду невеликими порціями протягом вечора.
  • Не пийте воду перед їжею, оскільки це може зменшити апетит.
  • Пийте воду після їди, щоб допомогти травленню.
  • Пийте воду під час вживання алкоголю, щоб уникнути зневоднення.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, то зможете зустріти Новий рік у чудовій формі та з гарним настроєм.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.