google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Бутильована вода, очищена методом зворотного осмосу

БУТИЛЬОВАНА ВОДА, ОЧИЩЕНА МЕТОДОМ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

стакан з чистою водою
Очищення і продаж очищеної води інтенсивно розвивається в Україні. Споживання очищеної води зростає з року в рік. Не важко буде замовити доставку вода на будинок або в офіс в Одесі або будь-якому іншому місті країни.

У житті людини вода є найважливішим елементом і тому в питанні якості споживаної води вимоги також повинні бути найвищими.

Питна вода

Сьогодні водопровідну воду пити небажано і навіть небезпечно для здоров’я, тому поступово жителі великих міст і передмість переходять на замовлення додому бутильованої води або фільтрованої. Не всім відомо, але влітку, під час активного розмноження мікроорганізмів, організації, що відповідають за водопостачання, в воду додають більший відсоток хлору, що ніяк не сприяє підвищенню здоров’я людини. Шлях проточна вода і відповідає мінімальним критеріям якості, хлор в її складі згубно позначається на здоров’ї людини.

Процес виробництва води

Виробництво питної води досить складний виробничий процес, в цій справі не можна поспішати, адже воду ми п’ємо кожен і в якості напою, і для приготування їжі. Від якості води безпосередньо залежить здоров’я людини, який цю воду щодня вживає. У відповідального виконавця процес виробництва води повинен постійно контролюватися і вдосконалюватися, щоб оформивши доставка води Одеса в офіс або на будинок кінцевий споживач був упевнений в якості на 100%.

Для того, щоб очистити воду необхідна система очищення води. Ключовим моментом в цій системі є те, як буде вода очищатися від «бруду» шкідливих мікроелементів і бактерій.

бутель води і телефони компанії

На сьогоднішній день новітнім обладнанням можна вважати високопродуктивні фільтри механічної очистки Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія). Вони видаляють зважені і нерозчинні речовини з проточної води. Після вода збагачується електролітами калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Очищення води на молекулярному рівні без використання хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості. Після складної системи фільтрації в воді повинні залишитися тільки корисні для людини мінеральні елементи, також вони надають воді приємний смак чистоти. Ці фільтри поєднують в собі швидку швидкість фільтрації, простоту обслуговування і економічність в обслуговуванні. А всі ці фактори в підсумку впливають на кінцеву ціну виробленої води. Саме на такому обладнанні проводиться бутильована вода ТМ «Water Club».

Слід розуміти, що жоден з фільтрів іншого принципу дії, не має здатності видалити таку велику кількість шкідливих часток з води. Як це роблять фільтри з очищенням методом зворотного осмосу. Доставка води Одеса очищена методом зворотного осмосу тільки зміцнить здоров’я.

Шкідливі речовини, що видаляються при очищенні води методом зворотного осмосу:

  • Механічний сміття пісок, залишки частинок з водопроводу
  • Зважені частинки – водорості дрібні, іржа, глина
  • Хлор
  • Сірководень
  • Шкідливі мікроорганізми – віруси і бактерії
  • Важкі метали та нітрати
  • Пестициди і містять хлор освіти

В результаті очищення:

  • Вода очищена від патогенних інфекцій
  • Вода м’яка і не утворює накип в електрочайника та кавоварках

жінка п'є воду

Чи можна пити воду після очищення методом зворотного осмосу?

Вода, що отримується на виробництві після очищення методом зворотного осмосу, визнана екологічно чистою. Така вода має сприятливу дію на організм людини. Чи не перенавантажувати його неорганічними мінералами, які завжди є в питній воді з-під крана або в мінеральній воді. Згодом це позначається на довголіття людини. Всі основні мікроелементи і мінерали людина отримує з їжі, а не води.

Якщо здоров’я вашої сім’ї важливо для вас, то треба самому подбати про покупку якісної і корисної води у надійного виробника, який піклуватися про своїх споживачів, удосконалює обладнання та систему очистки води. Таким виробником є ​​ТМ «Water Club». Які він використовував нові технології у виробництві дадуть вам відчути всі переваги щоденного споживання чистої води. Доставка води Одеса-мудре рішення.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.