google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Алергія на воду – реальність?

Алергія на воду – реальність?

Алергія стала одним з найбільш поширених захворювань останнім часом, якому схильні як дорослі, так і діти. Погана екологія, неякісна продукція, чутливий імунітет – це є основними причинами виникнення хвороби.

Ще зовсім недавно люди не могли припустити, що алергія на воду – реальність. Здавалося б, на що там може бути алергічна реакція, але, на жаль, останнім часом все частіше трапляються такі випадки.

Чи буває алергія на воду?

Звичайно, сама вода не може стати причиною виникнення захворювання. Головною виною є елементи та бактерії, які в ній знаходяться. У різних регіонах, країнах і навіть районах можна зустріти різний склад води. Якщо вдома все було добре і жодного прояву симптомів не було, то, змінивши геолокацію, можуть проявитися не райдужні наслідки.
За бажання розібратися з причиною фахівці рекомендують перевірити на аналіз воду та виявити, які саме елементи стали причиною виникнення симптомів.

Алергія на воду: які симптоми

Існує перелік симптомів, який говорить про те, що є негативна реакція на контакт із водою:

 • стягнутість та сухість шкіри;
 • подразнення та свербіння;
 • іноді може доходити до запаморочення, блювоти та нудоти.

Хвилюватися не варто. Найчастіше така реакція не є небезпечною і несе нічого, крім загального дискомфорту.

Алергія на холодну воду

Лікарі запевняють, що алергії на холодну воду просто не існує. Швидше за все це загальна реакція організму на холод, яка, як правило, проявляється і в холодну пору року. Холодова кропив’янка є висипаннями, які згодом тріскаються і лущиться. Важливо підібрати хороше зволоження та проконсультуватися з лікарем щодо реакції організму на холод.

Алергія на хлоровану воду

Хлор часто стає причиною алергії. Любителі басейнів добре знають, що для дезінфекції води додають хлор, який допомагає вбивати різні бактерії та віруси. Стандартно реакція проявляється майже відразу після контакту з водою. Головними симптомами вважаються:

 • висипання по всьому тілу у вигляді бульбашок, які сверблять;
 • сильний зуб у місці почервоніння;
 • кон’юнктивіт на очах;
 • лущення;
 • нежить і напади чхання.

При виявленні симптомів слід випити антигістамінний препарат.

Алергія на гарячу воду

Температура води аж ніяк не впливає на алергічні реакції. Головною причиною також є склад води. Для очищення рідини, що надходить через труби використовують низку засобів, які можуть змінювати її склад. При частому виявленні побічних ефектів варто здати її на аналіз і після цього замислитись над варіантами розв’язання проблеми.

Алергія на воду з-під крана

Будь-яка зміна місця проживання може супроводжуватися таким ефектом, як алергія на воду. Варто розуміти, що багато в чому це реакція організму на новий склад рідини та згодом все має пройти. Якщо алергія не минає, варто задуматися про альтернативні варіанти розв’язання проблеми.

Алергія на кропову воду

Кожен батько добре знає, що кропова вода – це диво засіб від коліків у дитини. Попри свої переваги, у деяких випадках вона може викликати алергічні реакції у дитини. Найчастіше вони виявляються у вигляді висипки та подразнення на щічках та ручках. При виявленні такого ефекту варто відразу замінити засіб на інший.

Алергія на морську воду

Морська вода часто стає причиною алергії на неї. Це залежить від того, що більшість морських жителів у ході свого життя виділяють низку речовин, які можуть мати негативний вплив на деякі організми. Якщо після купання людина виявляє на тілі висип, варто відразу піти ополоснутися під душем із проточною водою.

Алергія на міцелярну воду

Міцелярна вода – улюблений засіб багатьох жінок, який дозволяє добре очистити шкіру та наситити її. Більшість виробників добре продумують свій склад і намагаються не додавати ефірні олії чи екстракти, які можуть викликати алергію. Однак деякі компанії для покращення запаху додають речовини, які можуть спричинити алергічну реакцію. Перед купівлею важливо звертати увагу на склад, щоб уникнути марно викинутих грошей.

Алергія на воду: що робити

Існує кілька рекомендацій, яких варто дотримуватись при алергії на воду:

 1. Зробити аналіз та перевірити склад води. За бажанням, завжди можна поставити додаткові фільтри, які допоможуть в очищенні.
 2. Пити воду потрібно лише гарної якості.
 3. Приймати душ недовго.
 4. Можна кип’ятити воду для прання та купання.
 5. Зміцнювати імунну систему.
 6. Обробляти шкіру спеціальними засобами.
 7. При необхідності можна прийняти пігулку від алергії.

Вода високої якості, яка має корисний склад і не викликає жодних побічних реакцій з боку організму, стане відмінним рішенням не тільки для використання усередину, але також допоможе проводити водні процедури без побічних ефектів. Вибір хорошої рідини без домішок – це насамперед турбота про здоров’я.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.