google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Чиста вода для всієї родини

ЧИСТА ВОДА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

два кота п'ють воду з крану
Питна вода в Одесі – це не розкіш, а необхідний елемент для підтримки організму в здоровому стані. І якщо вплинути на проблему іржавих труб і зношених водоочисних систем міста одесити не можуть, то на то, якої якості воду пити – вирішувати кожному самостійно. І тут два варіанти: пити сумнівної якості воду з-під крана або замовити доставку води додому, наприклад, від ТМ «Water Club».

Проблема водопровідної води в Одесі

склянка води на долоні
Питання якості питної води в Одесі стоїть досить гостро, адже вода з-під крана один з основних джерел втамування спраги для городян.

Пити сиру воду не рекомендується, тому що вона хлорується, а пари хлору можуть завдати шкоди слизовим покривів людини. Співробітники лабораторії рекомендують таку воду почала відстоювати, а потім кип’ятити.

Чи варто довіряти своє здоров’я цій воді? Адже ні кип’ятіння, ні відстоювання не можуть прибрати з неї всі шкідливі речовини і елементи, якими вода «насичується» на шляху проходження з очисних станцій.

У воді з-під крана можна виявити солі важких металів, медичні препарати, гормони, залізо, добрива … що вже тут дивуватися масового погіршення здоров’я населення.

Накопичення всіх цих шкідливих речовин протягом життя може стати причиною серйозних захворювань, аж до розвитку онкології.

Залишається або чекати і сподіватися, коли водоканал отримає фінансування і почне етап реконструкції очисних систем і труб або переходити на вживання бутильованої води.

Міжнародна група вчених із США, Великобританії і Австралії, після масштабних досліджень, виявила, що в більш ніж 80% проб водопровідної води виявляються мікрочастинки пластику.

Якість бутильованої води гарантовано

  • На виробництві ТМ «Water Club» притримає європейських стандартів якості. Весь процес очищення, розливу і закупорювання води відбувається автоматизовано, під жорстким контролем досвідчених фахівців;
  • При бажанні, клієнт завжди може ознайомитися з сертифікатами якості та обстеженням проб води, які видаються санітарно-епідеміологічною службою;
  • Якість підтверджена великою кількістю наших постійних клієнтів, які довіряють нам своє здоров’я.

банер з телефонами доставки води

Чому варто вибирати бутильовану воду від ТМ «Water Club»:

  • Висока якість за доступною ціною. Купуючи воду безпосередньо у виробника можна значно заощадити і не переплачувати реалізаторам;
  • Для замовлення води достатньо оформити замовлення на сайті компанії або зателефонувати оператору і найближчим часом чиста вода буде у Вас вдома або в офісі;
  • Доставку води додому ми здійснюємо абсолютно безкоштовно в зручний для клієнта час і місце;
  • Щоденне вживання очищеної води робить можливим виведення з організму людини шлаків, продуктів метаболізму та інших шкідливих сполук;
  • Чудово підійде для втамування спраги, при дотриманні дієти, приготуванні кулінарних страв і напоїв;
  • Ви забудете про накип на посуді, чайнику, кавоварки.

За роки роботи, здійснюючи доставку води додому, ТМ «Water Club» зарекомендувала себе як виробник високоякісної води. Вона очищується методом зворотного осмосу, що гарантує її безпеку для організму на 99%.

Серед наших клієнтів не тільки населення Одеси. Багато великих підприємств і невеликих офісів, дитячих садків і навчальних закладів довіряють нам.

Ковток чистої води з ранку від ТМ «Water Club» подарує Вам заряд енергії та гарний настрій на весь день !!

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.