google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Як правильно пити воду?

ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ

З віком, ми стаємо менш чутливі до почуття спраги, тому, щоб водний баланс організму був в нормі, потрібно не забувати пити воду, навіть якщо не хочеться. Якщо не дотримуватися цього правила, то коли з’явиться відчуття спраги, в організмі вже почнеться процес зневоднення.

Ознаки нестачі рідини в організмі:

  • Почуття спраги;
  • Сухість у роті;
  • Головний біль і запаморочення;
  • Дратівливість.


Правила пиття води

Єдиної думки або фіксованою цифри, скільки в день потрібно випивати води, немає. Але є загальні рекомендації – 1 літр води на 30 кг ваги тіла. Але це цифра повинна коректуватися з урахуванням стану здоров’я, віку, ваги. фізичного стан навіть пори року і температури повітря. Адже якщо пити мало і надто багато води це може стати причиною зневоднення або отруєння. Не потрібно забувати і те, що організм теж подає сигнали, якими не варто нехтувати.
Після пробудження, склянку чистої води з лимонним соком або медом запустить організм з ранку і принесе заряд бадьорості на весь день, запустить роботу травної системи. Під час сну організм втрачає вологу, а значить, звичка пити вранці тільки позитивно буде діяти на організм.
А ось пити чи на ніч залежить від роботи видільної системи, в деяких випадках можлива поява набряків.

Норма води на день

За день потрібно пити багато разів, але малими порціями. Можна дотримуватися наступного принципу: вранці випити склянку води, поснідавши чашку чаю, перед обідом склянку соку або води, під час Полуденок попити чай. Мати вдома запас чистої води допоможе доставка води додому, наприклад від Компанії ТМ «Water Club».
У жарку пору року буде зручно обзавестися спеціальною пляшкою для води і виходячи з дому, наповнювати її очищеною питною водою. Так прогулянка принесе більше приємних вражень, не відволікаючи на пошуки води.
Ще слід знати, що при питті або вживанні рідкої їжі має значення його температура. Якщо вживати дуже холодну або гарячу рідину, це може привести до того, що їжа, прийнята з нею залишить шлунок швидше. Не встигнувши наситить шлунок, залишиться відчуття голоду. Після їжі бажано не запивати, а зробити це через якийсь час. Так само як і випити склянку води до їжі за одну годину принесе більше користі, ніж під час трапези.


Вода і спорт

Коли людина намагається схуднути, займаючись спортом, його, звичайно ж, турбує питання пити чи не пити під час тренувань. Якщо не пити воду, то на якийсь час вага може знизитися, але він повернеться відразу після того, як буде утолена спрага.
Процес схуднення почнеться після того, як почне зменшуватися надходження в організм кількість жирових клітин. Тільки поєднання спорту і дотримання дієти призведе до схуднення. Якщо організм не буде отримувати їжу, в звичному для нього обсязі, він почне витрачати енергію з жирових запасів в тканинах. А ось воду потрібно пити. Вона, навпаки, полегшить процес схуднення і допоможе виведенню з організму продуктів метаболізму.
Ще вода потрібна для розрідження крові, адже під час спорту з втратою рідини. Кров стає густішою і це призводить до швидкої стомлюваності, можуть утворитися тромби і це вже серйозно.

Питний режим

Вирішивши зайнятися спортом інтенсивно, потрібно дотримуватися наступної питної програми: за дві години до заняття випити 200 мг води, під час тренування пити по 100 мг чистої води через кожні 15 хвилин занять. Але якщо пити не хочеться, змушувати себе не варто, довіряйте відчуттям свого тіла.

Якісна вода від Компанії ТМ «Water Club»

Вирішивши вести здоровий спосіб життя і вживаючи воду, потрібно особливу увагу приділити її якості. Відмінної якості воду пропонує своїм клієнтам Компанія ТМ «Water Club».
Вода нашої Компанії відповідає вітчизняним і європейським стандартам якості, це підтверджується щомісячними аналізами і сертифікатами СЕС.
Вода очищається на сучасному обладнанні методом зворотного осмосу.
Доставка води додому здійснюється безкоштовно, в зручний для клієнта місце час.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.