google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Як прибрати залізо з води?

ЯК ПРИБРАТИ ЗАЛІЗО З ВОДИ?


Води під землею частково засмічені залізом, адже це дуже поширений на планеті хімічний елемент. Допустима кількість заліза у воді становить три десятих міліграма на літр, у воді зі свердловини ця цифра може досягати від п’ят десятих до двадцяти міліграмів. Ця вода несмачна і має жовтий відтінок. Ви хотіли б пити таку воду?

Великий вміст в воді заліза: чи припустимо це?

Для людського організму залізо необхідно для роботи кровоносної системи і хорошого гемоглобіну. В організм залізо надходить з їжею і концентрується в печінці і селезінці.
Залізо, погано засвоюється організмом елемент, і випивши кілька склянок води з великим вмістом заліза, нічого страшного не трапиться. Але, звичайно, якщо постійно використовувати воду, перевантажену залізом, організм буде його накопичувати в печінці, нирках, підшлунковій залозі, що стане причиною хвороби цих органів.
Бувають випадки, коли залізо, розчинена у воді, викликає алергію і сухість шкіри.
Але навіть, якщо б воно не завдавала жодної шкоди, пити таку несмачну воду зовсім не буде бажання.

Як самостійно обчислити вміст заліза в рідини

Зрозуміти чи є у воді залізо нескладно:

  • у води смак заліза;
  • на кранах є жовті плями;
  • кип’ятіння води залишає жовтуватий наліт в посуді.
  • А щоб знати це напевно, потрібно здати воду на визначення хімічного аналізу в спеціалізовану лабораторію і тоді вже вирішувати самостійно доочіщать воду або замовити послугу « доставка води додому »від Компанії ТМ« Water Club ».

Яке буває залізо у воді

У навколишнє середовище залізо буває в різних формах і залежить від валентності і хімічних сполук.
Двовалентне залізо Fe2
Залізо, що розчиняється у воді, спочатку у води прозорий колір, але постоявши у відкритому посуді, залізо вступить в реакцію з повітрям, утворюючи осад, він називається двовалентне залізо.
Трехвалентное залізо Fe3
Цей тип залоза не розчиняється, і вода з самого початку жовтого кольору, взаємодіючи з киснем, випадає в осад у вигляді пластівців.
Органічне поєднання заліза
Має різні форми, виявляється у вигляді жовтого відтінку.
Залізо та його сполуки, перебуваючи в системі водопостачання, осідають на трубах як іржа, засмічуючи сантехніку, пральні машинки.

Позбутися від заліза у воді

Залізо з води повинно бути очищено, це поліпшить смакові якості води. Але зробити це – справа не проста. Для кожного стану заліза потрібен певний метод чистки.
Чистка двовалентного заліза проводиться двома способами:
Іонообмінний
Деякі фільтри для води мають іонообмінний фільтр, який використовує смоли. Він чистить воду з вмістом заліза до 5 мг / л.
Зворотний осмос
Метод зворотного осмос а видаляє з води всі непотрібні інгредієнти, включаючи і залізо. Очищають воду з вмістом заліза до20 мг / л.
Коли в воді крім двовалентного, є і іржа, два цих методу не зовсім ефективні. Додатково необхідний механічний фільтр очищення.

Чистка води від заліза без використання фільтра

Абсолютно очистити воду від заліза не користуючись фільтрами, буде неможливо, можна тільки зменшити його кількість. Для цього використовують саморобні конструкції – вони перетворюють двовалентне залізо в тривалентне і воно осідає на дно.
Для цього повинна бути велика ємність з водою, де вона відстоюється певний час.
Універсального методу з чищення води від заліза немає. Всі способи мають свої плюси і мінуси.

Доставка води додому від Компанії ТМ «Water Club»

Економічно вигідним, і не вимагає витрат часу, можна вважати послугу «доставка води додому».
Доставка води додому забезпечить наявність будинку ідеально очищеної води з відмінними смаковими якостями від Компанії ТМ «Water Club».

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.